Advert

SGK Kaynarca’ya hizmet binası açıyor

Türkiye Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan’ın davetlisi olarak geldiği Kaynarca’da düzenlenen kahvaltıya katıldı.

SGK Kaynarca’ya hizmet binası açıyor
SGK Kaynarca’ya hizmet binası açıyor Admin
Bu içerik 3127 kez okundu.
Advert

TZOB Genel Başkanı Kaynarca’yı ziyaret etti

 

SGK Kaynarca’ya hizmet binası açıyor

 

Türkiye Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan’ın davetlisi olarak geldiği Kaynarca’da düzenlenen kahvaltıya katıldı. 

 

Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin, Kaynarca Kaymakamı Zeynur Özel, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Zlraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar, Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, siyasal partilerin, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile muhtarların katıldığı kahvaltıda konuşan Genel Başkan Şemsi Bayraktar, “Buraya hem Ziraat Odaları Genel Başkanı olarak hem de Sosyal Güvenlik Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi olarak geldim. Sosyal güvenlik konusunda çocuklarımızı ve toplumumuzu duyarlı hale getiremedikten sonra, bu konuda şuur oluşturamadıktan sonra sosyal güvenlik kurumunu büyütmek mümkün olmaz. Bu duyarlığılı muhakkak surette bu topluma aşılamamız lazım. Bu anlamda Türkiye’nin her noktasında çok önemli çalışmalar yapıyoruz ve bunun meyvelerini de alıyoruz. 

 

Türkiye’de 500’ün üzerinde sosyal güvenlik merkezi olduğunu ifade eden Bayraktar, “İhtiyaç duyulan her yere sosyal güvenlik merkezi açmaya çalışıyoruz. Sakarya’da da çalışmamız var. Kaynarca’ya bir sosyal güvenlik hizmet binası kazandırırız inşallah. Kaynarca’da da bir sosyal güvenlik hizmet binası açmak istiyoruz. Kaynarca’da hizmet noktası açılma konusunda hem esnaf odalarımızdan hem de ziraat odalarımızdan talep var. Bu konuda biz yukarıda SGK İl Müdürü burada hazırlık yaptı. Şu anda Kaynarca’nın dosyası hazır yönetimde görüşülecek. Kaynarca Esnaf Odası’nın kuruma vereceği salon da bu hizmet için yeterli güzel bir salon kendilerine teşekkür ederiz. Türkiye’nin her yerinde esnaf ve ziraat odalarımız kendi binalarını tahsis ediyorlar. Biz de sosyal güvenlik hizmet merkezi açıyoruz. Önümüzdeki günlerde Kaynarca hizmet merkezi açılmasını yönetimde görüşüceğiz. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz sosyal güvenlik merkezini burada açacağız. İnsanlarımız bizzat burada, Kaynarca’da rahat bir şekilde hizmet alma imkanı bulurlar. Size müjdeyi vereceğim ama açalım daha sonra verelim” diye konuştu. 

 

Toplantıda tavukçuluk, büyükbaş hayvancılık ve tarım konusundaki sorunlar hakkında bilgi veren Bayraktar daha sonra Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin, Belediye Başkanı Zeynur Özel’i makamında ziyaret etti. 

 

Bayraktar Kaynarca’daki son ziyaretini Ziraat Odası’na yaptı. Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar, meclis üyeleri ve oda personeli tarafından karşılanan TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, odanın çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. - Sedat Balta

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X