Advert

EKİP Eğitimde başarıyı artırdı

EKİP projesinin geçen yıl ilköğretim ve orta öğretimde ilk meyvelerini verdiğini belirten Kaymakam Kemal Şahin, “Eğitim uzun soluklu bir maratondur, ancak şimdiden başarılı sonuçlarını almaya başladık, fen liselerine 3 öğrenci kazanırken geçen yıl ki TEOG sınavında 15 öğrencimiz fen lisesine gitmeye hak kazandı. Üniversite başarı oranında da yükselme oldu.

EKİP Eğitimde başarıyı artırdı
EKİP Eğitimde başarıyı artırdı Admin
Bu içerik 2850 kez okundu.
Advert

Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin tarafından geçen yıl başlatılan Eğitimde Kaliteyi İyileştirme Projesi (EKİP) yönetim kurulu üyeleri yeni eğitim öğretim yılının ilk toplantısını yaptı. 

Kaymakam Kemal Şahin başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten ve EKİP yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda 2016 - 2017 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı. 

 EKİP projesinin geçen yıl ilköğretim ve orta öğretimde ilk meyvelerini verdiğini belirten Kaymakam Kemal Şahin, “Eğitim uzun soluklu bir maratondur, ancak şimdiden başarılı sonuçlarını almaya başladık, fen liselerine 3 öğrenci kazanırken geçen yıl ki TEOG sınavında 15 öğrencimiz fen lisesine gitmeye hak kazandı. Üniversite başarı oranında da yükselme oldu. Biz EKİP’le ilçemizdeki çocuk ve gençlerimizin sınav başarısını artırmak, motivasyonlarını artırmak istiyoruz” diye konuştu. 

Toplantıda Sakaryalı yazarların ve alanında başarılı kişilerin konferan vermek üzere davet edilmesine,  sportif, kültürel, sanatsal etkinliklerle motivasyonunun artırılması için çeşitli etkinlikler planlanmasına karar verildi. - Sedat BALTA

EKİP kaynarca kaymakamı kemal şahin koray özten ilçe milli eğitim müdürü eğitimde kaliteyi iyileştirme projesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X