Reklamı Geç
Advert
Advert

2017 Tahmini bütçesi 12 milyon lira

Kaynarca Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Zeynur Özel başkanlığında yapıldı.

2017 Tahmini bütçesi 12 milyon lira
2017 Tahmini bütçesi 12 milyon lira Admin
Bu içerik 2521 kez okundu.
Advert

Olağan 3 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda Plan ve Bütçe Komisyonu üyeleri tarafından hazırlanan tahmini gelir ve giderler toplamı 12 milyon liralık 2017 Yılı Tahmini Bütçesi oy birliği ile kabul edildi. 

 

İkinci gündem maddesinde Belediye’ye gelir sağlayan çeşitli harçlardaki artışlar görüşüldü. Son gündem maddesinde ise Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Kaynarca Belediyesi’ne vereceği hibe otobüs talebi görüşülerek kabul edildi. Her iki gündem maddesi de AKP, MHP ve bağımsız meclis üyesinin oy birliği ile kabul edildi. 

 

Gündem dışı görüşülerek gündeme dahil edilen 3 maddenin ikisinde Birlik Köyü’nde gayrimenkul satış talebinin encümene havalesine ve Karamanlar Köyü Sarıköy mezarlığı karşısındaki bir arazinin ihale yoluyla 9 yılllığına kiralanması talepleri kabul edildi. 

 

Kızılay’ın bina ve depo talebinin de değerlendirildiği Meclis Toplantısında daha önce Emniyet Amirliği tarafından Sosyal Tesis olarak kullanılan Hatipler Mahallesi’ndeki prefabrik binanın 3 yıllığına Kızılay’ın kullanımına verilmesi kabul edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X