Advert

APEK Genel Kurula gidecek

Küresel oyunlarla bitirilen pancar üreticiliği ve ilçemizden çok sayıda ortağı bulunan APEK'te sorun bitmiyor. Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) yönetim kurulu başkanlığı görevinden, bir takım ayak oyunları ile alındığını ileri süren Ahmet Aya, en kısa zamanda APEK’i genel kurula götüreceğini belirterek, “Çiftçilerimiz bu oyunu bozacak” dedi.

APEK Genel Kurula gidecek
APEK Genel Kurula gidecek Admin
Bu içerik 1550 kez okundu.
Advert

Ahmet Aya; ‘Kararı çiftçi vermeli’

 APEK genel kurula gidecek!

DİK DURUŞUMUZ RAHATSIZ ETTİ

APEK’in 3 dönemdir yapılan genel kurulunda, kooperatif ortakları çiftçilerin hür iradesi ile başkan seçildiğinin altını çizen Ahmet Aya, yaptığı yazılı açıklamada şu sözlere yer verdi:

 “Görevde olduğum sürece daima çiftçilerimizin hak ve menfaatlerini gözettim. Hiç kimseden çekinmedim, daima doğru olanı yapmak için gayret sarf ettim. Buna tüm Sakarya şahittir. Tabi bizim bu dik duruşumuz, çiftçilerimizin hak ve menfaatleri doğrultusunda görevimizi yapıyor olmak, birilerini rahatsız etti. Ve maalesef bundan rahatsız olanlarla işbirliği yapanlar, kanunlardaki bazı boşlukları kullanarak yönetim değişikliğine gitti.” 

ÇİFTÇİLERİMİZE SAYGISIZLIK

“Yapılan bu olay, başta hür iradeleri ile beni bu göreve getiren değerli çiftçilerimize, ortaklarımıza büyük bir saygısızlıktır. Çiftçilerimiz bu saygısızlığın, yapılan ayak oyununun hesabını genel kurulda soracaktır. En yakın zamanda APEK’i genel kurula götüreceğim. Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli çiftçilerimizin, ortaklarımızın yine stadyumu dolduracaklarına ve hür iradeleri ile yanımda olacaklarına inancım tamdır. Çünkü onlarda bilmektedir ki ben her daim onlarla birlikte hareket ettim.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X