Reklamı Geç
Advert
Advert

Milletvekili Ayhan Sefer Üstün OSB’yi ziyaret etti

Partisinin Danışma Meclisi Toplantısı’na katılmak için ilçemize gelen AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Belediye Başkanı Zeynur Özel ve İlçe Başkanı Murat Kefli ile Kaynarca Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti.

Milletvekili Ayhan Sefer Üstün OSB’yi ziyaret etti
Milletvekili Ayhan Sefer Üstün OSB’yi ziyaret etti Admin
Bu içerik 1857 kez okundu.
Advert

OSB Müdürü Fikret Arslan alanda yapılan çalışmalar hakkında ziyaretçileri bilgilendirdi. Arslan ilk fabrika inşaatı ruhsatını verdiklerini belirtti. 

Belediye'den gönderilen basın bültenine göre Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün şu değerlendirmede bulundu: "Bu Organize Sanayi bölge için 2009’dan beri çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Bu projenin artık çehresi şekillenmeye başladı ve hayata geçmesinden büyük memnuniyet duyduğumu ifade etmeliyim. Elektrik, su gibi altyapı unsurları ve yolları şu an tamamlandı. Çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Hatta ilk  inşaat ruhsatı da kesilmiş durumda. Yakında da ilk temel atılacak. Bu artık çok yakında Kaynarcamızda yeni bir sıçramanın yaşanacağını gösteriyor. 940 dönüm üzerine kurulu bu OSB’de 10 dönüm de Milli Eğitim Bakanlığına tahsis edildi. Burada da yeni kurulacak ve OSB’yi destekleyecek Meslek Liselerine doğrudan eleman temin edilecek.

İnşallah Kaynarca OSB ileri günlerde İnegöl’le rekabet edecek. Şehrimizde ve Türkiye’de mobilya pazarı gelişecektir. Bence en değerli OSB’lerimizden birini Kaynarca’ya yaptık. Burada sanatkârlar, seçkin mobilya ustaları yetişecek. Buna inancımız tamdır. Projemiz hayırlı uğurlu olsun"

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENDİNİ HATIRLAT
KENDİNİ HATIRLAT
Fındık üreticisinde Amerikan Kelebeği korkusu
Fındık üreticisinde Amerikan Kelebeği korkusu