Reklamı Geç
Advert
Advert

Hayırsever firma 500 battaniye bağışladı

Kaynarca’da bir firma tarafından Halep’e Yardım Kampanyası’na 500 battaniye bağışlandı. Adlarının yazılmasını istemeyen firmanın yönetim kurulu üyesi battaniyeleri Halep’e Yardım Komitesi Üyeleri Dilek Banu Şahin, Sevim Özel, Kaynarca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sefa Kaya’ya teslim etti.

Hayırsever firma 500 battaniye bağışladı
Hayırsever firma 500 battaniye bağışladı Admin
Bu içerik 4529 kez okundu.
Advert

Battaniyeleri kamyondan depoya Kaymakam Kemal Şahin, Belediye Başkanı Zeynur Özel, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Zengin ve gönüllüler taşıdı. 

 

Kaymakam Kemal Şahin, Halep’e yardım kampanyasının devam ettiğini belirterek, “Vatandaşlarımız ve muhtarlarımız kampanyaya ilgi gösteriyor. Ayni ve nakdi yardımlarımız için isteyen vatandaşlarımız Ziraat Bankası’ndaki Halep’e yardım hesabına battaniye, çocuk bezi, kuru bakliyat yardımlarını ise yardım komitesine ulaştırabilirler. Kampanyayı omuzlayan hanımlara ve gönüllüleri tebrik ediyorum” diye konuştu. 

 

DHA Kaynarca Muhabiri ve Kaynarca Belediyesi basın sorumlusu Serhat Yağız’ın 4 kişinin taşıyabildiği battaniye çuvalını tek başına sırtlayıp taşıması, Seyit Onbaşı gibi yorumuyla akşamın konusu oldu. - Sedat Balta Kaynarcahaber.com

halep yardım kaynarca belediyesi serhat yağız
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X