Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Haberi yayımlandıktan bir gün sonra sorun çözüldü

Büyükyanık Köyü’nde 3 yıldır onarılmayan alt geçit vatandaşları mağdur ediyordu. "Alt geçit ‘geçit’ vermiyor!" konulu haberimizin Kaynarcahaber.com ve Sakarya yerel basınında yayınlanmasından bir gün sonra SASKİ ekibi sorunu çözdü.

Haberi yayımlandıktan bir gün sonra sorun çözüldü
Haberi yayımlandıktan bir gün sonra sorun çözüldü Admin
Bu içerik 3139 kez okundu.
Advert

antalya escort

SASKİ, Kaynarca’ya bağlı Büyükyanık Mahallesi’nde Karasu-Kaynarca duble yolundan geçişi sağlayan altgeçitteki yağmursuyu sorununu çözdü.

SASKİ'nin yayınladığı basın bülteni şöyle: Büyükyanık Mahallesi Muhtarı Şaban Çimen, “SASKİ musluklarımıza içmesuyu ulaştırmakla kalmıyor aynı zamanda vatandaş nerde mağduriyet yaşıyor bunu görerek hemen yardıma koşuyor” dedi.
     
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, şehrin birçok noktasında vatandaşlara en iyi şekilde hizmet sunmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Kaynarca ilçesine bağlı Büyükyanık Mahallesi’nde Karasu-Kaynarca duble yolundan geçişi sağlayan altgeçitteki yağmursuyu çalışması yaparak alandaki sorunu çözdü. Özellikle kış aylarında altgeçitte yoğun bir şekilde su biriktiğini ve çamurun geçit vermediğini dile getiren Büyükyanık Mahallesi Muhtarı Şaban Çimen, SASKİ’nin görevi olmamasına rağmen vatandaşların mağduriyetini gidermek amacıyla altgeçitte yaptığı çalışmadan dolayı SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş ve ekibine teşekkür etti.


Mağduriyetlere kayıtsız kalınmıyor
Büyükyanık Mahallesi Muhtarı Şaban Çimen, “Her zaman söylüyorum. Mahallemizin eksiksiz bir şekilde hizmet alabildiği en önemli kurum SASKİ’dir. Karasu-Kaynarca duble yolu üzerinde yoğun bir şekilde kullandığımız bir altgeçit var. Uzun süredir özellikle kış aylarında bu altgeçitte yağmursuları nedeniyle su birikiyor ve çamur oluyordu. Artık kullanılamayacak noktaya gelmişti. Sağ olsun SASKİ yetkilileri bu sıkıntımızı gördü. Kendi sorumlulukları, görevleri olmamasına rağmen bizi bu sıkıntıdan kurtardılar. Altgeçidin bulunduğu alanda yağmursuyu ve yol çalışması yaptılar. SASKİ musluklarımıza içmesuyu ulaştırmakla kalmıyor aynı zamanda vatandaş nerde mağduriyet yaşıyor bunu görerek hemen yardıma koşuyor. Allah SASKİ’den razı olsun. Bizi bu çileden kurtardıkları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X