Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Sel yolu ulaşıma kapattı

Kaynarca’da gece ve sabah saatlerindeki kuvvetli yağış ilçe merkezi ile köyleri birbirine bağlayan yolun kapanmasına neden oldu. Güven Köyü Balcılar Mahallesi, Karamanlar Köyü Sarıköy Mahallesi ve Büyükyanık Köyü girişindeki köprülerin de ulaşıma kapanabileceği belirtiliyor.

Sel yolu ulaşıma kapattı
Sel yolu ulaşıma kapattı Admin
Bu içerik 4034 kez okundu.
Advert

antalya escort

Su taşkını nedeniyle bazı tavuk çiftliklerine su girdi, çevre köyler ve bölgede bulunan yumurta üretim tesisi yolu ulaşıma kapandı.

Kaynarca Kayacık Mahallesi’nde havzanın sularını tahliye eden derenin üzerine kurulu Adalı Kemeri’nin yetersiz olduğunu belirten bir vatandaş  sorunu şu sözlerle ifade etti: “Her yağışta taşan, maddi kayıplara neden olan bu köprü 1950’li yıllarda yapılmış. Suyu tahliye etmekte yetersiz. Yenisi yapılmazsa sele çare bulunmaz. Yetkililer her seferinde gelip tutanak tutup gidiyorlar, sonrasında birşey yapılmıyor.”

Öte yandan ilçe merkezinden geçen Seyran Deresi'nin suları da yükselmeye başladı. Güven Köyü Balcılar Mahallesi, Karamanlar Köyü Sarıköy Mahallesi ve Büyükyanık Köyü girişindeki köprülerinde ulaşıma kapanabileceği belirtiliyor. - Sedat Balta

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X