Advert
Advert
Advert

Elektrik arızalarının sorumlusu Belediye mi, SEDAŞ'mı?

Kaynarca'da iki aydır ilçe pazarının kurulduğu cuma günleri tekrar eden elektrik arızaları esnafları bezdirdi. Trafo yetersizliğinden kaynaklandığı belirtilen arızalar nedeniyle esnaflar maddi kayıplar yaşarken, SEDAŞ ve Kaynarca Belediyesi yetkilileri sorumluluğu birbirine atıyor.

Elektrik arızalarının sorumlusu Belediye mi, SEDAŞ'mı?
Elektrik arızalarının sorumlusu Belediye mi, SEDAŞ'mı? Admin
Bu içerik 11138 kez okundu.
Advert

2017 YILINDA ELEKTRİK REZALETİ Mİ OLUR
Her hafta dükkanında iş yapamamaktan dolayı zarar ettiğini belirten bir esnaf, "Kaynarca'da esnaf zaten cuma gününden cumaya iş yapıyor. İşini bilmez, sorumsuz yöneticiler nedeniyle haftalardır para kazanamıyoruz. SEDAŞ arıza ekibi pazar yerinin trafosunun Belediye tarafından yenilenmesi gerekir diyor, Belediyeciler topu SEDAŞ'a atıyor. 2017 Yılında eller aya gidiyor biz iki ambulü yakamıyoruz" diye konuştu. 
BELEDİYE SORUMLU SEDAŞ DEDİ
İlçe pazar yeri ile aynı trafoyu kullanan ilçe merkezindeki esnafların isyan ettiği sorunla ilgili görüştüğümüz Kaynarca Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Zengin, arızaların ne zaman ve kim tarafından giderileceği sorumuzu, "Arızaların sorumlusu biz değiliz. Biz trafoyu SEDAŞ'a devrettik, akşama sabaha daha güçlü bir trafo takacaklarını söylediler" diyerek yanıtladı.

sedaş kaynarca belediyesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı