Advert

Vatandaş yolları kendi imkanıyla mı açacak diye sordu

Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Tan, Büyükşehir Belediyesi ve Kaynarca Belediyesi’nin kar temizleme çalışmaları hakkında yaptığı değerlendirmede, “Yazın çiçek dikilirken binlerce kişi bulunuyordu. Kar çalışmasında da bulunmalı” dedi. Tan kar çalışması için bütün iş makinelerinin de kiralanmasını önerdi.

Vatandaş yolları kendi imkanıyla mı açacak diye sordu
Vatandaş yolları kendi imkanıyla mı açacak diye sordu Admin
Bu içerik 1351 kez okundu.
Advert

Saadet Partisi Kaynarca İlçe Başkanı Mustafa Tan’ın Kaynarcahaber’e yaptığı açıklama şöyle: “Esselamü Aleykum. Evet bugün özlemini çektiğimiz kar her yeri kapatmış. Bu durumda mikroplarda ölür, hastalıklar da olmaz inşallah. Ama yollar neden kapalı acaba? 
İNSANLAR EVDEN ÇIKMAYACAK MI
Merkezde kaldırımlar neden temizlenmiyor lütfen. İnsanlar yollardan gidiyor, araçlarda kar lastiği dahi yok. Araçlar mı yola çıkmamalı, insanlar mı evden çıkmamalı. Karışık bir durum. 

BÜTÜN KEPÇELER KİRALANMALI
Lütfen Büyükşehir ve Belediyemiz gerekirse bütün kepçeleri kiralamalıdır yolları açmalıdır. Kaldırımları açmalıdır. Lütfen hizmetlerin en iyisini yapmalı yolları sınıfta kalmamalıdır. 

ÇİÇEK DİKİLİRKEN ADAM BULUNUYORDU
Yazın baktığımızda çiçekler dikmek için binlerce kişi bulunup dikilirken bu durum nedir. Lütfen halkımız bu yolları kendi imkanlarıyla mı açmalı. Bunu da yaparız ama imkanlar var bunları kullanmalıyız. Lütfen saygılarımla arz ederim.” 

saadet partisi kar kaynarca mustafa tan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şerif Sarı'nın konuşması
Şerif Sarı'nın konuşması
Hukuk mücadelesini sürdüren yurttaşlardan Nazif Korkmaz'ın konuşması
Hukuk mücadelesini sürdüren yurttaşlardan Nazif Korkmaz'ın konuşması