Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Kar kazalarına dikkat

Karlı havalarda düşen ve kayarak elini ayağını yaralayanlar soluğu ilçe hastanesinde alıyor. Polis ve jandarma ise yasa gereği olayla ilgili tutanak tutup soruşturma başlatıyor. Uğurlu Köyü’nde 47 yaşındaki Ö.D. adlı adam çatıda biriken karları temizlerken düştü. Karamanlar Köyü’nde E.S. adlı 19 yaşındaki genç kayarak yaralandı, Kaymakamlık önünde düşen 47 yaşındaki M.K. adlı işçi elinden yaralandı.

Kar kazalarına dikkat
Kar kazalarına dikkat Admin
Bu içerik 2533 kez okundu.
Advert

antalya escort

Belediyeden yapılan anonslarda başta çatıdan sarkan buzlar olmak üzere vatandaşları kar kazalarına karşı uyarıldı. 

Olaylar asayiş bültenine aşağıdaki gibi yansıdı…

İŞ KAZASI

 Olay Özeti: 11.01.2017 günü saat 12.00 sıralarında Kaynarca Devlet Hastanesi görevlilerinin polis merkezini arayarak bir şahsa adili rapor düzenlendiğini bildirmesi üzerine ekip olarak hastaneye intikal edilmiş ve M.K.(E.1970) isimli şahısın işçi olduğunu ve bugün saat 08.30 sıralarında Kaymakamlık önünde ayağının kayması sonucu sağ elinin üzerine düşerek hafif şekilde yaralandığını, saat 11.30 sıralarında hastaneye geldiğini, elinde ağrı hissettiğini ve atel sargı yapıldığını, hastane doktorunun Ortopedi servisine görünmesi gerektiğini bildirmesi üzerine hastaneden ayrıldığı tarafımızdan anlaşılmış olayla ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

 

KAYNARCA'DA YÜKSEKTEN DÜŞME

Sakarya/Kaynarca-Uğurlu mahallesinde, 11 Ocak 2017 Çarşamba günü saat:12.30 sıralarında, Ö.D. (1970'd.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle, çatıda biriken karları temizlerken düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

ç. KAYNARCA'DA DİĞER KAZALAR

Sakarya/Kaynarca-Karamanlar mahallesinde, 11 Ocak 2017 Çarşamba günü saat:13.00 sıralarında, E.S. (1997'd.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle, yürüdüğü esnada ayağının kayması sonucu düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X