Advert

TEOG İl 2’incisi okulumuz ödüllendirildi

Ödül töreninde konuşan Kaymakam Kemal Şahin, EKİP projesiyle TEOG'da 16 ilçe arasında 9'uncu olan Kaynarca'nın 4'üncü sıraya yükseldiğini söyledi.

TEOG İl 2’incisi okulumuz ödüllendirildi
TEOG İl 2’incisi okulumuz ödüllendirildi Admin
Bu içerik 3477 kez okundu.
Advert

TEOG sınavında devlet okullar arasında Sakarya 2’incisi olan Kaynarca Ziahmet Köyü’nde bulunan Fatih Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencileri ve öğretmenleri ödüllendirildi.

Okulda düzenlenen törende konuşan Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin, ilçede yürütülen kısa adı EKİP olan Eğitimde Kaliteyi İyileştirme Projesi ile 2 yıl içinde büyük mesafe alındığını ifade ederek, “16 ilçe arasında 9’uncu sırada olan ilçemiz geçen yıl 5’inciliğe bu yıl da 4’üncü sıraya yükseldi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinesinde okul, veli ilişkisinin güçlendirilmesi, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, okul yöneticilerimizin özverili çalışmalarının meyvelerini almaya başladık” dedi. 

Törende Fatih Ortaokulu Müdürü Hüseyin Kul ve öğretmenlere başarı belgesi, öğrencileri çeşitli hediyeler verildi.  

Belediye Başkanı Zeynur Özel ise 8’inci sınıf öğrencilerini küçük altın ile ödüllendirdi. Özel TEOG ikinci sınavında başarılar diledi.

Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, İlçe Jandarma Komutanı Kamil Aksoy, il Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Gevher, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, şube müdürlerinin katıldığı törenden sonra Ziahmet Mahalle Muhtarlığı tarafından yemek ikramında bulunuldu. - Sedat Balta

kaynarca fatih orta okulu ilkokulu hüseyin kul ziahmet
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şerif Sarı'nın konuşması
Şerif Sarı'nın konuşması
Hukuk mücadelesini sürdüren yurttaşlardan Nazif Korkmaz'ın konuşması
Hukuk mücadelesini sürdüren yurttaşlardan Nazif Korkmaz'ın konuşması