Advert
Advert

Marmara bölgesi güreş şampiyonu Kaynarca’dan

Zonguldak’ta yapılan ortaokullar arası serbest güreş şampiyonasında Müezzinler Orhangazi Ortaokulu öğrencisi Semih Karagöz 53 Kg müsabakalarında tüm rakiplerini yenerek altın madalyanın sahibi oldu.

Marmara bölgesi güreş şampiyonu Kaynarca’dan
Marmara bölgesi güreş şampiyonu Kaynarca’dan Admin
Bu içerik 2850 kez okundu.
Advert

Zonguldak’ta yapılan ortaokullar arası serbest güreş şampiyonasında İlçemiz Orhangazi Ortaokulu öğrencisi Semih Karagöz 53 Kg müsabakalarında tüm rakiplerini yenerek altın madalyanın sahibi oldu.

Daha önceden de bir çok birinciliği bulunan güreşçimiz 25/26 Şubat 2017 tarihleri arasında Yalova’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi ve ilçemizi temsil edecek.

Karaman Karaman Haber Karaman Haberleri

Avrupa Şampiyonu milli güreşçimiz ve okulun Beden Eğitimi öğretmeni Kürşat Kiraz,Semih’in aynı azimle çalışmaya devam etmesi durumunda ileride çok daha büyük başarılara imza atabileceğini ve göğsümüzü kabartmaya devam edeceğini belirtti.

Okul Müdürü Bilal Ordu’da özellikle İlçe Kaymakamımız Sayın Kemal Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Harbi’nin kendilerine maddi ve manevi her türlü desteği verdiklerini belirterek imkan verilmesi durumunda öğrencilerin çok daha büyük başarılara imza atabileceğini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X