Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Toçoğlu Muhtarlardan evet oyu istedi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kaynarca'da muhtarlarla yemek yedi. Muhtarlar başta yol olmak üzere sorunlarını dile getirirken, Toçoğlu, "İnşallah referandum sonrasında çok daha güçlü bir Türkiye'de daha güçlü hizmetleri hayata geçireceğiz" dedi.

Toçoğlu Muhtarlardan evet oyu istedi
Toçoğlu Muhtarlardan evet oyu istedi Admin
Bu içerik 1869 kez okundu.
Advert

antalya escort

Kaynarca Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda Başkan Toçoğlu ve muhtarların yanı sıra, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli, Büyükşehir ve SASKİ bürokratları da yer aldı. Başkan Toçoğlu programda Kaynarca’da hayata geçirilen çalışmalara değindi; referandum sonrası çok daha güçlü bir Türkiye’de daha güçlü hizmetleri hayata geçireceklerini aktardı.

Kaynarca’da görev yapan muhtarlarla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “İnşallah referandum sonrası çok daha güçlü bir Türkiye’de daha güçlü hizmetleri hayata geçireceğiz” derken; Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, “Büyükşehir ve SASKİ’nin çalışmalarıyla Kaynarca’da su sorunu tarih oldu. Teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Gölün suyu Kaynarca’da

 

Kaynarca’da hayata geçirilen altyapı ve içmesuyu yatırımlarına ilişkin bilgiler paylaşan Toçoğlu, “Bildiğiniz üzere daha önce yeni bir içme suyu isale hattı inşa etmiş; bu hatla Sapanca Gölü’nden temin ettiğimiz suyu Hızırilyas İçme Suyu Arıtma Tesisi’nde arıtarak 60 kilometre uzaklıktaki Kaynarca ilçemize ulaştırmıştık. Ardından Bakırlı’da içme suyu deposu ve 7,5 kilometre hat inşa ederek bölgedeki 15 mahallenin daha su sorununu çözüme kavuşturmuştuk. Kaynarca’da sağlam altyapı sorunsuz içme suyu için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” diye konuştu.

Hizmet konusunda görevimizi yapıyoruz

Başkan Toçoğlu, “Hizmet konusunda üzerimize düşeni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Kaynarca’da bu yılı da boş geçirmedik. Hamdolsun bu ilçemizin su sorununu kökten çözüyoruz. Sapanca Gölü’nden arıtılmış suyu ilçemize ulaştırıyoruz. Bu yaz bu başlıkta hiçbir sorun yaşanmayacak. Yollar konusunda da sıkıntı olmayacak. Grup yollarını tamamlayacağız. Bu yaz şartlar müsait oldukça çalışacağız. Belediye Başkanımızla, ilçe başkanımızla siz muhtarlarımızın taleplerini gidereceğiz. Verdiğimiz sözler imkânlar el verdikçe sizlerin kullanımına sunuluyor” dedi.

Başkanlığa güçlü destek

Konuşmasının sonunda gündemin bir numaralı başlığı olan referandum sürecine de değinen Toçoğlu, “Yeni bir sürece giriyoruz. Türkiye, belki de ilk defa kendi seçtiği liderler tarafından doğrudan yönetilme fırsatı yakaladı. Parlamento kararı verdi, referanduma gidiyoruz. Sakarya olarak referandumda üzerimize düşeni yapacağız. Ülkemiz oy ortalamasına Sakarya’dan güçlü bir destek vereceğiz. Yeni sistemle koalisyon diye bir şey artık olmayacak. Türkiye, tarihinde en büyük fırsatı yakalamış durumda. İnşallah daha kararlı bir yönetim oluşturulacak. Biz programımızı yapıyoruz. İş konusunda şüpheniz olmasın; biz elimizden geleni yapacağız. İnşallah referandum sonrası çok daha güçlü bir Türkiye’de daha güçlü hizmetleri hayata geçireceğiz” yorumunda bulundu. HABER KAYNAĞI Büyükşehir Belediyesi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X