Advert

Kaynarca Spor İstanbul’da destek aradı

Kaynarca Spor Kulübü Başkanı Nahit Usta ve yönetim kurulu üyeleri İstanbul’da Büyükçekmece belediye başkanı Hasan Akgün, Başkan yardımcısı Hasan Akkuş, Kırkpınar ağası işadamı Seyfettin Selim, yeminli mali müşavir Gürkan Canol ve Özerler Mermer firmasını ziyaret ederek destek istediler.

Kaynarca Spor İstanbul’da destek aradı
Kaynarca Spor İstanbul’da destek aradı Admin
Bu içerik 1215 kez okundu.
Advert

Kaynarca Spor Tanıtım ve Medyadan sorumlu Başkan Bedri Safa Kaymak’ın ziyaretlerle ilgili açıklaması şöyle- “Ziyaretlerde Kaymakam Kemal Şahin, Belediye başkanı Zeynur Özel ve Kaynarcalı Hemşerilerinde selamının iletildiğini belirten çok sıcak bir karşılama ile karşılaştık ziyarette bulunduklarımızın da selamını kaynarcamıza getirdik. 

Maddi ve manevi desteklerini beklediğimizi ilettiğimiz Başkanlarımız ve İş adamlarımızdan bayağı destek gördük ziyaretimizinde onları mutlu ettiklerini sık sık böyle ziyaretlerde bulunulması gerektiği dile getirdiler, biz de onların dışarıdaki gururumuz olduklarını dile getirdik. 

Başkan Nahit usta bizi ağırlayan başkanlara, iş adamlarına Ve geziye katılan yöneticilere teşekkür ederken, Kaynarca Halkına da Kaynarca Spor için elimizden geleni yapıyoruz içiniz rahat olsun, bizi maçlardaki desteğinizden mahrum etmeyin yeterli dedi.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şerif Sarı'nın konuşması
Şerif Sarı'nın konuşması
Hukuk mücadelesini sürdüren yurttaşlardan Nazif Korkmaz'ın konuşması
Hukuk mücadelesini sürdüren yurttaşlardan Nazif Korkmaz'ın konuşması