Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Kaynarca Cuma Pazarı esnafının Sosyete Pazarı tepkisi

Kaynarca’da Pazar günleri kurulacağı belirtilen, ‘Sosyete Pazarı’na pazarcı esnafı tepki gösterdi. Belediye binası önünde toplanan pazarcı esnafı kararın yanlış olduğunu ifade ettiler.

Kaynarca Cuma Pazarı esnafının Sosyete Pazarı tepkisi
Kaynarca Cuma Pazarı esnafının Sosyete Pazarı tepkisi Admin
Bu içerik 4818 kez okundu.
Advert

Kaynarca Cuma Pazarı esnafları Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Odası Başkanı Yekta Tepe ve Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan, Belediye Başkanı Zeynur Özel ile makamında görüşme yaparken Belediye hizmet binası önünde beklediler. 

PAZARCI ESNAFI BELEDİYE ÖNÜNDE BEKLEDİ
Görüşme sırasında çok sayıda esnaf Belediye hizmet binası önünde toplanarak sonucu beklediler. 
İlçede ikinci bir pazar kurulmasının pazarcı esnafı ve ilçe esnafının zararına sonuçlar doğuracağını belirten esnaflar, kurulacak pazarın yasal olmadığını iddia ettiler. 

GELENEKSEL CUMA PAZARI BİTER
Cuma Pazarı’nda uzun yıllardan beri işyeri bulunduğunu belirten bir esnaf sorunu şu sözlerle dile getirdi: “Bu pazar yeri Belediye’nin olduğu kadar esnafındır da, burası bizlerin peşin para vermesi sonucu yapıldı. Burada Pazar günleri kurulacak pazar, geleneksel 100 yıllık pazarın bitirilmesi sonucunu doğurur. Bundan vatandaşımız da zararlı çıkar. Başkan bunları düşünerek karar vermelidir.”

sosyete pazarı kaynarca cuma esnaf tepki muzaffer kabacan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X