Advert
Advert

Çaresiz anne organ bağışı çağrısı yapıyor

Dernekkırı Deprem Konutlarında yaşama mücadelesi veren Güler Ailesi, 7 yaşındaki böbrek hastası oğulları Özay'ın tedavisi için hayırseverlerden yardım bekliyor. Anne Elif Güler aynı zamanda organ bağışı konusunda duyarlı olunmasını istiyor.

Çaresiz anne organ bağışı çağrısı yapıyor
Çaresiz anne organ bağışı çağrısı yapıyor Admin
Bu içerik 2408 kez okundu.
Advert

Kaynarca’ya gelerek mendil satan anne Elif Güler, 7 yaşındaki oğullarının doğuştan tek böbrek sahibi olması nedeniyle organ bağışı beklediklerini söylediler. Anneden oğlu Özay'a doku uyuşmazlığı nedeniyle nakil yapılamazken, babanın böbreğinin de nakil için büyük olduğu doktorlar tarafından aktarıldı. Anne ve baba evlatlarına uzanacak yardım elini bekliyor. Çocuklarının sağlığına kavuşmasından başka bir şey istemeyen Güler çifti, aynı zamanda organ bağışı konusunda da insanlara duyarlılık çağrısı yapıyor.

Sesini duyurmaya çalışan Anne Elif Güler yaşadıkları sıkıntıları şu sözlerle anlattı: "3 çocuğum var, biri 12 yaşında, biri 7 yaşında, biri de 2 yaşında. 5 yaşındaki oğlum Özay doğuştan böbrek hastası ve tedavi için hastanelere gidip geliyoruz. Bunlar maddiyat istiyor ve bizim gücümüz buna yetmiyor. Anne baba olarak elimizden geldiğince mücadele veriyoruz fakat bizim gücümüz bir yerde bitiyor. 5 yaşında olduğu için diyaliz ağır geliyor. Zor durumdayız. Hayırseverlerden yardım bekliyoruz. Tek isteğimiz evladımızın sağlığına kavuşması. Eşimin telefon numarası 0536 492 75 13"

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X