Advert
Advert

Tavuk üreticilerinin derneği ilk genel kurulunu yaptı.

Yeni kurulan Sakarya Kanatlı Hayvan Üreticiler Birliği 1. olağan genel kurulunu yaptı.

Tavuk üreticilerinin derneği ilk genel kurulunu yaptı.
Tavuk üreticilerinin derneği ilk genel kurulunu yaptı. Admin
Bu içerik 2198 kez okundu.
Advert

Adapazarı'nda SATSO Toplantı Salonu'nda yapılan, başka aday olmadığı için tek listeye gidilen seçimde Kurucu Başkan İrfan Demiray yeniden başkanlığa seçildi. 

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, AKP Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, eski Milletvekili Ali İnci, AKP Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve tavuk üreticilerinin katıldığı genel kurulda konuşan İrfan Demiray amaçlarının tavukçuluk sektörüne öncülük etmeyi ve sektörde karşılaşılan sorunlara karşı üreticiyi korumak ve tüketiciye daha iyi koşullarda ve daha iyi ücretlere ürün ulaştırmak olduğunu ifade etti. 

Ülkeki tavuk üretiminin % 20 sinin Sakarya’da yapıldığını belirten Başkan İrfan Demiray, “Türkiye'nin en önemli üretim üslerinden bir tanesi haline gelmiştir. Bizler bu potansiyelimizi birlik olarak daha organize şekilde kullanarak hem üreticinin sorunlarını aşacak hem de daha elverişli bir üretim gerçekleştireceğiz. Sektörümüzün eksik ve ihtiyaçlarını belirlemiş bulunmaktayız. Bu eksiklikleri çok hızlı bir şekilde gidererek sektörümüzün ihtiyaç duyduğu lokomotif görevini yerine getirmek en büyük amacımız olacaktır." diye konuştu.  

Dernek Başkanı İrfan Demiray'ın AKP Hendek Yönetim Kurulu Üyesi görevinde bulunduğu öğrenildi - Sedat Balta

sakarya kanatlı hayvan üreticileri birliği olağan genel kurulu İrfan Demiray
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X