Advert
Advert

AKP’li yöneticilerin adı haberde niye sansürlendi?

AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Enver Tok ve Mustafa Kaytaz, Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli, Belediye Başkanı Zeynur Özel, Başkan Yardımcısı Turhan Zengin, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Kara, kadın kolu üyeleriyle birlikte Kaynarca İlçe Jandarma Komutanlığına giderek, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Kamil Aksoy ve personelini ziyaret ettiler.

AKP’li yöneticilerin adı haberde niye sansürlendi?
AKP’li yöneticilerin adı haberde niye sansürlendi? Admin
Bu içerik 3772 kez okundu.
Advert

Haberlerden ve sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar, yazılanlardan edinilen bilgiye göre ziyarette AKP Kadın Kollları üyeleri yaptıkları mancarlı pide, cevizli lokum ve ev yemeklerini askerlere ikram ettiler. AKP’lilerin karakol ziyareti merdivenlerde toplu fotoğraf ile sona erdi. 

Ancak haber Belediye’ye yakın bir internet sitesinde AK Partili yöneticilerin tamamı sansürlenerek yer verildi. Haberde AK Partili kadınlar yerine Kaynarcalı kadınlar ifadesi kullanılırken, partinin il yöneticilerinin, ilçe başkanı Murat Kefli’nin, il ve ilçe kadın kolu başkanlarının isimlerine de yer almadı. 

Belediye’ye yakın iki internet sitesinden birinde tüm AKP’li yöneticilerin isimleri yer alırken diğerinde parti adının ve yöneticilerinin isimlerine yer verilmemesi şaşkınlıkla karşılandı. 

Aşağıda iki internet sitesinde yer alan haber metinlerini dil bilgisi yanlışlıklarını düzeltmeden paylaşıyoruz: 
———————
“Kaynarcalı Kadınlardan Askerlere Ziyaret

Kaynarcalı Kadınlar ev yemekleri yaparak Kaynarca’da gцrev yapan Askerleri ziyaret ettile
Kaynarcalı Kadınlar Kaynarca ilçe Jandarma komutanlığına moral ziyaretinde bulundu.
Kadınlar evlerinde yaptıkları Kaynarca’nın yöresel yemekleri olan mancarlı pide cevizli lokum ve ev yemeklerini askerler ve komutanları ile birlikte yediler.
Ziyarete Belediye Başkanı Zeynur Özel’de katılarak askerler ile birlikte yemek yedi.
Yemek sonrası kadınlar evlerinde yazdıkları mektupları Suriye’de görev yapan Türk Askerlerine gönderilmek üzere ilçe Jandarma komutanı Üsteğmen Kamil Aksoy’a teslim etti.”

—————————
“Kaynarca AK Parti Kadın kolalrı Başkanı HaticeKara ve Yönet,im kurulunca anlamlı ziyaret programı  herkes tarafından   beyeni aldı.Başkan Hatice kasra : İlce jandarma karakolumuzu ziyaret ettik,Askerlerimize  yöresel yemeklerimizi ikram edip onlar ile  ! hasbihal edip hatıralarını sorduk ,suriye de el bab daki ASKERLERİMİZE dualarımızda olduklarını bilmeleri için mektuplar yazdık mektuplarımızı emanet ettik ,bu arada davetimizi kırmayıp bizimle birlikte ziyaretimize icbet eden AK Parti  il yönetim kuruludan  Enver Tok ve Mustafa Kaytaz , il Kasın Kolları Başkanım Zehra Hatipoglu,Kaynarca ilce Başkanım  Murat Kefli, Kaynarca  Belediye Baskanım Zeynur Özel,  Belediye Bşk Yrd Turhan Zengin ve Kaynarca AK  parti kadın kolları üyelerimin  katılımları ile ziyaretimizde askerlerimize duyduğumuz guveni sevgiyi onların bizlerin evlatları ,vatanımızın koruyucuları olduklarını tekrar tekrar  ilettik .Dosta güven düşmana korku salan peygamber ocağının aslanları..güzel dakikalar yaşadık. Tüm katılımcı Başkanlarıma ve yönertim kuruluma teşekküğr ederken özellikle İlçe Jandarma Komutanımız Kamil Aksoy ve tüm silah arkadaşlarına bizleri sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.”

ak parti akp kadın kolu niye sansürlendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelerde önemli düzenleme!
Hastanelerde önemli düzenleme!
Dikkat otobüs saatleri yeniden değişti
Dikkat otobüs saatleri yeniden değişti