Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Kılıçdaroğlu 8 Mart Kadınlar Günü’nde ilimizde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Sakarya’ya geliyor.

Kılıçdaroğlu 8 Mart Kadınlar Günü’nde ilimizde
Kılıçdaroğlu 8 Mart Kadınlar Günü’nde ilimizde Admin
Bu içerik 2507 kez okundu.
Advert

antalya escort

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 5 bin kadına seslenecek olan CHP lideri, kadınlarla birlikte Kent Meydanı’na yürüyecek. Kılıçdaroğlu’na, eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve parti yöneticileri eşlik edecek.

Etkinlik için 8 Mart 2017 Çarşamba günü Kaynarca’da parti önünden saat 13.30’da otobüs kaldırılacak. CHP Kaynarca İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada partili, partisiz başta kadınlarımız olmak üzere tüm vatandaşlar etkinliğe davet edildi. 

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Sakarya’da bulunmasının özel bir anlam taşıdığını ifade eden CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, şunları söyledi: “Türkiye’de ilk kez toplumun değişik kesimlerinden 5 bin kadın, 8 Mart’ta, Genel Başkanımızla bir araya gelecek. Sakarya’nın 16 ilçesinden, şehit annesi, OHAL mağduru, ev kadını, işçi, çiftçi, öğretmen, akademisyen, bankacı, her meslek grubundan, toplumun her kesiminden kadınlarımız, 8 Mart’ta, Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda olacağız.
Tam 5 bin kadın, Genel Başkanımızla birlikte Atatürk Kapalı Spor Salonu’ndan Çark Caddesi’ne, oradan da Kent Meydanı’na kadar yürüyeceğiz. O gün Sakarya sokaklarında, kadınlarımızın sesi yankılanacak. Kadınlarımız hep bir ağızdan, yürek birliğiyle; Cumhuriyetin tanıdığı eşit yurttaşlık hakkına, rejimimize, memleketimize sahip çıkacak.
Biz, Türkiye Cumhuriyetini, cephelerde, Meclis’te, okul sıralarında, fabrika tezgahlarında kadın-erkek birlikte mücadele vererek kurduk, savunmasını da yine birlikte, omuz omuza yapacağız. Cumhuriyetimize sahip çıkacak; tek adam rejimine Hayır diyeceğiz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X