Advert
Advert

Spor İlçe Müdürlüğüne atama

Kaynarca Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne Hilmi Atasever atandı.

Spor İlçe Müdürlüğüne atama
Spor İlçe Müdürlüğüne atama Admin
Bu içerik 4241 kez okundu.
Advert

Artvin Şavşat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak 1 buçuk yıl görev yapan Hilmi Atasever, ilçemizdeki görevine başladı. Kaynarca’da daha önce vekaleten yürütülen bu göreve ilk kez atama yapıldı. 

Hilmi Atasever, “İlk olarak salonu işler hale getirip, kendi branşım tekvando başta olmak üzere diğer salon sporlarında faaliyetler yapmayı planlıyorum. Kaynarcamızda İl Müdürümüz Fatih Çelikel’in desteği ile güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum” dedi. 

Tekvando spor dalında milli hakem ve ikinci kademe antrenör, bocce ve dart spor dallarında antrenörlük görevlerinde bulunan Hilmi Atasever, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi lisans ve Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Halkla ilişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde yüksek lisans mezunu. Orta seviye Arapça ve Almanca biliyor.  Evli ve 3 çocuk babası.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adnan     2017-03-21 Öncelikle ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Spor adına ilçemiz için çok güzel bir gelişme. Müdür bey de gördüğüm kadarıyla donanımlı birisi Faydalı ve güzel şeyler olacağına inanıyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X