Advert

Dükkan satışına karşı çıktılar

Kaynarca Belediye Meclisi Olağanüstü Toplantısı’nda Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında sosyal güvenlik primi borcu karşılığında yapılmak istenen dükkan satışına MHP ve AKP’li bazı üyeler karşı çıktı. Meclis Toplantısı’nda bir firmaya ihale edilen otopark ihalesi için istenen kredi talebi de 120 bin lira artırılarak 3.870.400 liraya çıkarıldı.

Dükkan satışına karşı çıktılar
Dükkan satışına karşı çıktılar Admin
Bu içerik 3124 kez okundu.
Advert

Kaynarca Belediye Meclisi olağanüstü toplanarak gündemdeki 2 maddeyi görüştü.

DÜKKAN SATIŞINA KARŞI ÇIKTILAR
Gündemin ilk maddesinde Belediye hizmet binasının giriş katındaki 9 numaralı dükkanın prim borçlarına karşılık olmak üzere Sosyal Güvenlik Kurumu’na satışı görüşüldü. 
Edinilen bilgiye göre bazı MHP ve AKP’li üyeler satışa karşı çıkarak kira vermeden hizmet verme imkanı tanınmasını istediler. Belediye Meclis üyelerinin tamamı tarafından SGK’nın verdiği metrekaresi 3, 80 bin lira fiyat da az bulundu. Konunun Belediye Meclisi’nin Nisan Ayı Olağan Toplantısında gündeme getirilmesine karar verildi. 

OTOPARK İHALESİ
Olağanüstü Meclis Toplantısı’nda 2’inci gündem maddesinde daha önce yapılan otopark ihalesinde İller Bankası’ndan 120 bin lira eksik para talep edildiği için kredi talebinin 3.870.400 liraya çıkarılmasına karar verildi. - Sedat Balta

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X