Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu yapıldı

Divan Başkanlığını Doğu Marmara Esnaf ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ali Yılmaz’ın yaptığı Genel Kurul’da yapılan açık oylamada denetim kurulu üyeliklerine oy birliği ile Mükremin Güneş ve Cevat Uygun, üst birlik temsilciliklerine ise Azmi Çelebi ve Saffet Akdoğan seçildi.

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu yapıldı
Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu yapıldı Admin
Bu içerik 3099 kez okundu.
Advert

antalya escort

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatif Başkanı Azmi Çelebi yaptığı konuşmada, “Halk Bankası’nın buraya gelmesinde katkısı olan Halk Bankası Genel Müdürlüğü camiasına, Kaynarca Kaymakamımız Kemal Şahin beye, siyasal partilerimizin başkanlarına, Halk Bankası’nın gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür eder, en derin sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi. 

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan ise, “Kooperatif Başkanımız sayın Azmi Çelebi’ye Halk Bankası’nın ilçemize şube açmasında gösterdiği özverili çabalarından dolayı kendisine teşekkür ederim. Esnaflarımızın burada taksitleri yatırması, kredilerini daha kolay ödemeleri konusunda kolaylık sağlandı. Şahsım ve oda yönetimim adına teşekkür ederim” diye konuştu.

Genel Kurula Adapazarı Ticaret Borsası Meclisi Başkanı Recep Pulat, Adapazarı Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hayri Balaban, ilçe kooperatifleri başkanları, Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Ayhan Demirhan, Halk Bankası Kaynarca Şubesi Müdür Vekili Mehmet Zafer Şahin ve ortaklar katıldı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X