Advert

Otobüs, minibüs ve taksi dolmuşlara zam geldi

Yeni ücret tarifeleri 1 Mayıs Pazartesi günü uygulanmaya başlayacak.

Otobüs, minibüs ve taksi dolmuşlara zam geldi
Otobüs, minibüs ve taksi dolmuşlara zam geldi Admin
Bu içerik 2035 kez okundu.
Advert

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda belediye otobüsleri, minibüsler ve taksi dolmuşlarda yolcu ücretlerine 25 kuruşluk zam yaptı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, kent genelindeki yolcu taşıyan araçlarda ücretlere zam yaptı. Zam sonrası belediye otobüslerinde kısa hat ücreti 1.75 TL, uzun hat ücreti ise 2.50 TL oldu. Minibüslerde kısa hat sivil ücreti 2 TL, kısa hat öğrenci ücreti 1.50 TL, uzun hat ücreti 2.50 TL, uzun hat öğrenci ücreti ise 1.50 TL olarak değişti. Taksi dolmuşarda ise indi-bindi ücreti 2.25 TL, öğrenciye 1.75 TL olurken, direkt gidecek yolcularda ücretler 3.50, öğrenciye ise 3 TL oldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, "Güncellenen yeni tarifeler 1 Mayıs Pazartesi günü itibariyle uygulanmaya başlanacak. Şehrimizde hizmet sunan belediye otobüsü, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi dolmuş hatları ücret tarifelerinde en son Mayıs 2014 tarihinde değişiklik yapılmıştı. Artan maliyetler neticesinde fiyatlarda güncelleme yapılması kararlaştırıldı" dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şerif Sarı'nın konuşması
Şerif Sarı'nın konuşması
Hukuk mücadelesini sürdüren yurttaşlardan Nazif Korkmaz'ın konuşması
Hukuk mücadelesini sürdüren yurttaşlardan Nazif Korkmaz'ın konuşması