Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Sosyete Pazarı meselesi Encümene havale edildi

Kaynarca Belediye Meclisi Mayıs Ayı Olağan Toplantısı Belediye Başkanı Zeynur Özel başkanlığında toplandı.

Sosyete Pazarı meselesi Encümene havale edildi
Sosyete Pazarı meselesi Encümene havale edildi Admin
Bu içerik 3497 kez okundu.
Advert

Beş gündem maddesinin bulunduğu toplantıda ilk gündem maddesi olan Belediye 2016 Mali Yılı kesin hesap bütçesi kesin hesabının görüşülmek üzere Plan Bütçe Komisyonu’na havale edildi. 

SGK’NA BEDELSİZ DÜKKAN TAHSİSİ
Sosyal Güvenlik Kurumu’nun hizmetlerinde kullanılmak üzere Belediye Kültür Merkezi 13 numaralı dükkanın 5 yıllığına bedelsiz olarak tahsis edilmesi oy birliği ile karar verildi. 

SATIŞ İÇİN ENCÜMENE YETKİ
Ömerağa Mahallesi Lazlar Sokak 153 ada 346 nolu 620 metrekare parselinin satışı için Belediye Encümeni’ne yetki verildi. 

BÜYÜKŞEHİR OTOPARKA İZİN VERMEZSE NE OLACAK
Belediye’nin yanında İller Bankası’ndan alınan kredi ile ihalesi yapılan ve yapımına başlanan otopark’ın yapımı ve işletmesi için Büyükşehir Belediyesi’nden izin alınması talebi görüşülerek kabul edildi. Bazı Meclis üyeleri otopark yapımına başlandığını izin verilmesi durumunda ne yapılacağı konusundaki çekincelerini belirttiler. 

SOSYETE PAZARI AÇILSIN KARARI
Başkan Zeynur Özel, toplantıda olağan gündem maddelerinden sonra kendisine yapılan sosyete pazarı kurulmasıyla ilgili dilekçeyi gündeme almak için Meclis’in onayı sundu. Oy birliği ile gündeme alınan madde tartışmalara neden oldu. 

Bazı Meclis üyeleri Kapalı Pazar Yeri’nde kurulmasına karşı olduklarını, bazıları ise tamamen kurulmasına karşı olduklarını ifade ettiler. Hatipler Mahallesi’nde otobüslerin kalkış yeri olarak kullanılan yerde pazar kurulması konusunda çalışma yapmak üzere 4 karşı oyla Encümene havale edildi. 
İlçede tartışmalara neden olan ve uzun süre sürüncemede kalan Sosyete pazarıyla ilgili kararı Belediye Encümeni verecek. - Sedat Balta

kaynarca sosyete pazarı açılıyor
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X