Advert
Advert

Erdoğan'lı AKP'de Dişli gitti Uncuoğlu geldi

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti MKYK listesine girdi. MKYK Üyesi Şaban Dişli aday gösterilmedi. Bir diğer Sakarya Milletvekil Ayhan Sefer Üstün ise Merkez Disiplin kurulu Üyesi oldu. Olağanüstü Genel Kurul'da Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli de delege olarak oy kullandı. Uncuoğlu'nun partinin genel merkezinde güçlenmesinin Kaynarca'daki dengeleri de etkileyeceği belirtiliyor.

Erdoğan'lı AKP'de Dişli gitti Uncuoğlu geldi
Erdoğan'lı AKP'de Dişli gitti Uncuoğlu geldi Admin
Bu içerik 2394 kez okundu.
Advert

Belediye başkanlarına mesaj veren Erdoğan, "Şehirlerine ve partimize yük olan değil şehirleri ve partimizi omuzlayan belediye başkanlarımızla yola devam edeceğiz" diye konuştu. ​

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 998 gün sonra AK Parti'nin kongresinde kürsüye çıktı. FETÖ'yle mücadele vurgu yapan Erdoğan, "Milletimin hayrına olmayan bir icraatımı görürseniz gereğini yapın. İsterse babamın oğlu olsun karşısında yer alırım. Ucu en yakınlarımıza dokunsa bile FETÖ ile mücadelede desteğe çağırıyorum. Kimseye eyvallahımız yok ne olursa olsun dönmeyiz yolumuzdan" dedi.

AK Parti’de ‘İkinci Erdoğan’ dönemi bugün yapılan kongreyle başlıyor. Erdoğan'ın ilk mesajı 2019 seçimleriyle ilgili oldu ve "Gece gündüz çalışacağız" dedi. 

AK Parti'de 3. Olağanüstü Büyük Kongresi Ankara Arena Spor Salonu'nda yüzlerce partilinin katılımıyla gerçekleştiriliyor.

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti MKYK listesine girdi. Daha önce Şaban Dişli’nin yer aldığı “A Takımı”nda bu kez Recep Uncuoğlu yer aldı. Uncuoğlu listede 41. Sırada yer aldı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün daha önce devam eden Merkez Disiplin Kurulu Üyeliğine yeniden seçilerek görevine devam etmiş oldu.

İŞTE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN 'A TAKIMI'

Binali Yıldırım, Abdülhamit Gül, Ahmet Sorgun, Ali Aydınlıoğlu, Asuman Erdoğan, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak, Burhan Kuzu, Bülent Karakuş, Cahit Özkan, Cevdet Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Efkan Ala, Erol Kaya, Ethem Sancak, Fatih Şahin, Fevzi Şanverdi, Hacı Ahmet Özdemir, Hamza Dağ, Harun Karacan, H. Kübra Öztürk, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, E. Emrah Karayel, Jülide Sarıeroğlu, Mahir Ünal, Markar Esayan, Mehmet Emin Yılmaz, Mehmet Mehdi Eker, Mehmet Muş, Murat Baybatur, Mustafa Ataş, Mustafa Köse, Mustafa Savaş, Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Nurettin Canikli, Öznur Çalık, Ravza Kavakçı Kan, Recep Uncuoğlu, Rumeysa Kadak, Süleyman Soylu, Tamer Dağlı, Vedat Demiröz, Yasemin Atasever, Zeki Aygün, Zelkif Kazdal, Zeyid Aslan, Zeynep Alkış

MKYK'DA OLMAYAN İSİMLER:

Galip Ensarioğlu, Mehmet Müezzinoğlu, Veysi Kaynak, Yasin Aktay, Şaban Dişli.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X