Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Kaynarca S. S. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden büyük başarı

Kaynarca Seyfettin Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Kenan Tuncay ve Emre Taşkan, proje danışmanlığını Kasım Çakır’ın yaptığı “Dalgalandım da duruldum” adlı projeyle Toyota Teknik Proje yarışmasında dereceye girdiler.

Kaynarca S. S. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden büyük başarı
Kaynarca S. S. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden büyük başarı Admin
Bu içerik 6178 kez okundu.
Advert

antalya escort

 Okul Müdürü Mustafa GÖKTAŞ konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Toyota Türkiye A.Ş. tarafından 12’incisi gerçekleştirilen Toyota Teknik Proje Yarışmasına bu yıl okulumuz Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanı olarak deniz taşıtlarının güvenliğini ve konforunu artırmak için yapılan “Dalgalandım da duruldum” adlı proje ile katılım sağladık. 

Çevre ve Otomasyon alanlarında 310 öğrencinin 193 projeyle katıldığı yarışmada projemiz ile derece almamız bizleri çok mutlu etmiştir. 

Bu maksatla proje danışman öğretmeni Kasım Çakır’ı ve proje öğrencilerimizden Kenan Tuncay ve Emre Taşkan’ı tebrik ediyorum. Bu anlamda öğrencilerimizin ilgi ve istekleri doğrultusunda ilgili mesleki alanlara yönelmesi ve böyle projelerle desteklenmeleri gençlerimizin iş bulma ve beceri kazanmada önemli katkı sağlayacaktır. Mesleki ve Teknik Eğitimin günümüz istihdam şartlarında önemini ve gerekliliğini anlamalıyız” dedi. 

 
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X