Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Görmediler, duymadılar, konuşmadılar…

Kaynarca Devlet Hastanesi’nde acil servis dışında doktorların poliklinik hizmeti vermemesi, uzman doktor bulunmaması hastaların mağdur olması Sakarya basınında gazetelerin birinci sayfasından gündeme geldiği hatta Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Hasan Sağlam’ın yanıtı gazetelere manşet olduğu halde Kaynarca’yı ziyaret eden iki milletvekili ‘Hastane’yi ve sorunu teğet geçip Karaboğaz sahilinde yukarıdaki pozu verdiler.

Görmediler, duymadılar, konuşmadılar…
Görmediler, duymadılar, konuşmadılar… Admin
Bu içerik 3365 kez okundu.
Advert

antalya escort

Belediye Başkanı Zeynur Özel ile yaz başından beri yapımı devam eden duş ve tuvaletlerden oluşan, ‘Gençlik Kampı’ projesini gezmeyi tercih ettiler. 

Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün ve Ali İhsan Yavuz, Hastane’deki doktor yokluğuna olduğu gibi 10 aydır yerine taşınamayan ve uygun olmayan ortamda hizmet vermeye çalışan Kaynarca Devlet Hastanesi’ndeki skandalı da görmezden, duymazdan geldiler, hakkında tek söz etmediler.

Milletvekillerinin Karaboğaz Sahili manzaralı pozu sosyal medyada çeşitli eleştirilere neden olurken bir hemşehrimiz de, ‘Milletvekillerimiz arsa bakmaya mı geldiler’ yorumunda bulundu. - SEDAT BALTA

ayhan sefer üstün ali ihsan yavuz hastane yokluğu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İbrahim Kardaş     2017-08-13 Acaba rant meselesi mi var sahilde?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X