Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Yetkili servise isyan etti ısıtıcıyı kırdı!

Turnalı Köyü'nden 58 yaşındaki Mahmut Özer, Kaynarca'da A.. marka firmasından aldığı su ısıtıcısını yetkili servis oyalıyor, ilgilenmiyor diyerek servisin önünde kırarak protesto etti.

Yetkili servise isyan etti ısıtıcıyı kırdı!
Yetkili servise isyan etti ısıtıcıyı kırdı! Admin
Bu içerik 4095 kez okundu.
Advert

Kaynarcahaber.com'a gelerek türbanlı escort sorununu dile getiren tüketici, "Bir ay önce A.... firmasından satın aldığı su ısıtıcım arıza yaptı. 16 Gün önce A... firmasından aldığım su ısıtıcımı Kaynarca'da bulunan yetkili servisine götürdüm.

Ancak bugün git yarın gel diyerek oyalandım. Bugün gittiğimde de parça gelecek cevabı ile karşılaştım. Ben de protesto etmek için kırdım. 

Firma merkezini aradım ilgileneceklerini söylediler ancak onlar da ilgilenmediler. 
Bayramdan sonra Tüketici Hakları için de şikayetçi olacağım" diye konuştu. 

YETKİLİ SERVİSİN AÇIKLAMASI
Yetkili Servis'ten yapılan açıklamada tüketici Mahmut Özer'in kamuoyunu yanılttığı belirtildi. Özer'in ifade ettiği gibi söz konusu ürünün 16 gün değil bir hafta önce kendilerine teslim edildiğini belirten firma yetkilisi, "Firmamız tüketici haklarını her zaman riayet etmeyi ilke edinmiştir. Ürünle ilgili parça bekleniyordu, 20 gün içinde halledilmemesi durumunda kendisine yeni ürün verilecekti. Ancak kendisi fevri hareket etmiştir" diye konuştu. 

tüketici kızgın a firması yetkili servis kaynarca kızdı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
süleyman     2017-08-31 şimdiye kadar benimde 4 sefer işim oldu.Her seferinde de gayet memnun kaldım o servisten.Sizinki parça bekleme konusuysa onların suçu ne anlayamadım doğrusu.Parça bildiğim kadarıyla fabrikadan geliyordu.
Mahmut     2017-08-30 1 aylık ürünü 16 gün önce servise verdim haberi düzgün okuyun bilip bilmeden yorum yapmayın
***     2017-08-30 Beyfendi 16 gün önce almışsınız zaten bu arada aldınız kullandınız bozuldu ve servise getirdiniz.16 aydır bekliyo gibi bir tepki biraz abartı olmuş. Aynı servise bende ürün verdim parca değiştiği için bekledim ve ürün gelince teslim aldım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X