Advert
Advert

78 gündem maddesinden yalnızca 1'i.

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan Toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Toplantıda 78 gündem maddesinden yalnızca tek madde 44'üncü madde Kaynarca'yla ilgili.

 78 gündem maddesinden yalnızca 1'i.
 78 gündem maddesinden yalnızca 1'i. Admin
Bu içerik 2003 kez okundu.
Advert

 Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı'nca Kaynarca ilçe merkezinde 1/5000 ölçekli Revizyon Nazım İmar Planı'na askı ilan süreci içinde yapılan itirazların değerlendirildiği, Meclis'in 13 Haziran 2017 tarih ve 6/412 sayılı kararı ile değişen kısımlarıyla ilgili 3. askı ilan sürecinde yapılan 1 adet itirazın görüşülmesine ilişkin 21 Ağustos 2017 tarihli 1885 sayılı yazısı. 
Kantar sapağı ile Hatipler Mahallesi arasında Seyran Deresi ile çevre yolu arasındaki arsaların yeşil alan ilan edilmesiyle ilgili olan sözkonusu gündem maddesiyle ilgili Kaynarcahaber olarak çok sayıda haber yapmış ve arsa sahiplerini uyarmıştık. Vatandaşların itirazları üzerine Büyükşehir Meclisi konu hakkında değişiklik yaparak hak kayıplarının ve mağduriyetlerin giderilmesi için yeni bir düzenleme yapmıştı. 
Büyükşehir Belediyesi, Kaynarca Belediyesi ve ilçemizi temsil eden üyelerin herhangi bir önergesi olmadığı için 78 gündem maddesinden yalnızca birinde Kaynarca gündeme gelecek. - SEDAT BALTA

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X