Advert
Advert

Semih Karagöz Söğütlü'de de birinci

İzmit Belediyesi tarafından Doğu Kışla'da düzenlenen yağlı güreşlerde başarılı sporcumuz Semih Karagöz bir kez daha birinci oldu. Ertesi gün Söğütlü'de yapılan güreşlerde de birinciliği kaptırmadı.

Semih Karagöz Söğütlü'de de birinci
Semih Karagöz Söğütlü'de de birinci Admin
Bu içerik 3150 kez okundu.
Advert

Semih Karagöz önce İzmit'te sonra Söğütlü'de üst üste katıldığı güreşlerdi birincilik kürsüsüne çıktı. Karagöz kendisine destek verenlere teşekkür etti. 

Doğu Kışla Gençlik Parkı’nda özel olarak hazırlanan alanda 5.’si düzenlenen Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri’ne rekor katılım oldu. 100’e yakın başpehlivan ve yaklaşık 600 pehlivanın mücadele ettiği güreşlerin başpehlivanlığını ise Şaban Yılmaz'ı yenen İsmail Balaban elde etti. Kıyasıya geçen mücadelelerin sonucunda altın kemeri almaya hak kazanan İsmail Balaban'a ödülünü İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan takdim etti. Ödül törenine aynı zamanda AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri Cemil Kanpara ile Ersin Alpaslan katıldı.

Doğan: "70 bin bisiklet dağıttık"

Törende konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, "Burada Kırkpınar'ı aratmayacak, pehlivanlarımızla muhteşem karşılaşmalar oldu. Hedefimiz ata sporu olan güreşlerimizle hem gençlerimize daha fazla spor yaptırmak hem de sporcularımızı güreşlerimizle buluşturmak. Mehmet Ali Paşa Mahallemizden ismini alan bu güreşleri organize etmekten onur duyuyoruz. İzmit Belediyesi olarak güzel işler yapıyoruz. Her kurumumuzla uyumlu çalışıp her alanda sizlere hizmet ediyoruz. Kuruşunuzu ziyan etmiyoruz. Az parayla ve az zamanda çok iş yapmaya çalışıyoruz. Bunları yaparken sizin her yaşam alanınıza da destek vermeye çalışıyoruz. Gençlerimizi unutmuyoruz. 70 bin bisiklet dağıttık, 10 bin basket topu dağıttık, gençlik merkezlerimizi, spor tesislerimizi yapıyoruz, hamdolsun bereket var bu bereket sizin bereketiniz” şeklinde konuştu.

 

i.

semih karagöz kaynarca yağlı güreş
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X