Advert
Advert
Advert

Vekil kaymakamlar dönemi bugün sona eriyor

15 Mart 2017 tarihinden bu yana toplam 6 buçuk ay Komşu ilçe kaymakamlarının vekalet ettiği, vekil kaymakamlar tarafından yönetilen ilçemize atanan Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli bugün görevine başlıyor.

Vekil kaymakamlar dönemi bugün sona eriyor
Vekil kaymakamlar dönemi bugün sona eriyor Admin
Bu içerik 2157 kez okundu.
Advert

Kaymakam Kemal Şahin'in 11 Mart 2017 tarihinde Suriyeli Mültecilerin kamplarında görevlendirilmek üzere Kilis Vali Yardımcılığı görevine atanmasıyla başlayan vekalet dönemi Samsun Vali Yardımcısı iken Kaynarca Kaymakamlığına atanan Mehmet Ali Karatekeli'nin göreve başlaması ile sona eriyor. 
Yeni Kaynarca Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli’yi tanıyalım
İlçemize atanan Mehmet Ali Karatekeli 1981 yılından itibaren çeşitli ilçelerde kaymakamlık görevinde bulundu. Son 5 yıldır ise Samsun Vali Yardımcısı olarak görev yapıyordu.
1958 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1980 yılında mezun oldu. 
Mesleğe 1981 yılında Muğla Kaymakam Adayı olarak başlayan Karatekeli sırasıyla; Çankırı Eldivan Kaymakamlığı, Bingöl Solhan Kaymakamlığı, Mardin Vali Yardımcılığı, Şırnak Vali Yardımcılığı, Manisa Ahmetli Kaymakamlığı, Giresun Görele Kaymakamlığı,  Mersin Bozyazı Kaymakamlığı, Bursa Nilüfer Kaymakamlığı, Muğla Fethiye Kaymakamlığı  görevlerinde bulunmuş olup 13/08/2012 sayılı kararname ile Samsun Vali Yardımcılığına atanmıştır. - SEDAT BALTA - Kaynarcahaber.com

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı