Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Yeni Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli görevine başladı

Kaynarca'ya atanan Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli görevine başladı. Kaymakam Karatekeli, ilk açıklamasında, "Ben değil biz olarak seçilmiş ve atanmışlarımızla bir ekip olacağız ve ilçemiz için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Yeni Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli görevine başladı
Yeni Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli görevine başladı Admin
Bu içerik 2581 kez okundu.
Advert

Son çıkan Kararnameyle Kaynarca'ya atandığını belirten Mehmet Ali Karatekeli, Kaynarcahaber.com'a yaptığı açıklamada, "İnşallah Kaynarca ilçemizde ben değil biz olarak, seçilmişlerimiz ve atanmışlarımızla, daire amirlerimizle, muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, vatandaşlarımızla ve tabi ki basınımızın desteği ile bir ekip olacağız ve inşallah ilçemizi, ilimizi bir adım daha ileriye götürebilmek vatandaşlarımızı daha modern, daha güzel imkanlara kavuşturabilmek için elimizden geleni yapacağız. Allah utandırmasın" dedi.  
ÖZGEÇMİŞ 
Kaynarca'ya atanan Mehmet Ali Karatekeli 1981 yılından itibaren çeşitli ilçelerde kaymakamlık görevinde bulundu. Son 5 yıldır ise Samsun Vali Yardımcısı olarak görev yapıyordu.
1958 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1980 yılında mezun oldu. 
Mesleğe 1981 yılında Muğla Kaymakam Adayı olarak başlayan Karatekeli sırasıyla; Çankırı Eldivan Kaymakamlığı, Bingöl Solhan Kaymakamlığı, Mardin Vali Yardımcılığı, Şırnak Vali Yardımcılığı, Manisa Ahmetli Kaymakamlığı, Giresun Görele Kaymakamlığı,  Mersin Bozyazı Kaymakamlığı, Bursa Nilüfer Kaymakamlığı, Muğla Fethiye Kaymakamlığı  görevlerinde bulunmuş olup 13/08/2012 sayılı kararname ile Samsun Vali Yardımcılığına atandı. - SEDAT BALTA - Kaynarcahaber.com

kaynarca kaymakamı mehmet ali karatekeli
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X