Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Okulların güvenliğini özel güvenlikçiler sağlayacak

27 Eylül 2017 Çarşamba tarihli 3019 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan geçici 5. madde gereğince Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda 2017- 2018 ve 2018 - 2019 öğretim yıllarında güvenliğin sağlanması İŞKUR kanalıyla (Maaşların İŞKUR tarafından ödenmesi) özel güvenlikçi istihdam edilmesinin yolu açıldı.

Okulların güvenliğini özel güvenlikçiler sağlayacak
Okulların güvenliğini özel güvenlikçiler sağlayacak Admin
Bu içerik 3106 kez okundu.
Advert

antalya escort

Bir yıl önce Janem Genel Müdürü Mehmet Demir tarafından da basında gündeme getirilen konunun 9 Eylül tarihinde yapılan Huzurlu Okul Güvenli Eğitim Toplantısı'nda Sakarya Muhtarlar Federasyonu tarafından önerilmesinin alınan kararda etkisi olduğu belirtildi. Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre'nin  gerekli girişimleri yaptıkları bildirildi.
Bu kararla çocuklarını okula gönderen velilerin endişelerinde azalma  okulların güvenliklerinin artması bekleniyor. Janem Genel Müdürü Mehmet Demir, "Bir yıl önceki önerimizin uygulanacak olması bizi de mutlu etti. Daha güvenli okullar için özel güvenlikçi istihdamına gerek vardı" diye konuştu. -SEDAT BALTA - Kaynarcahaber.com

özel güvenlik güvenlikçi okul güvenliği
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X