Advert
Advert

Fatih öğretmenin projesi ödüllendirildi

Kaynarca Seyfettin Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri alan öğretmeni Fatih BALTACIOĞLU’ nun geliştirdiği “Kelime Öğretmeni” adlı proje Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından ödüle layık görüldü.

Fatih öğretmenin projesi ödüllendirildi
Fatih öğretmenin projesi ödüllendirildi Admin
Bu içerik 3467 kez okundu.
Advert

SEYFETTİN SELİM MESLEK LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANINDAN BÜYÜK BAŞARI!

Kaynarca Seyfettin Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri alan öğretmeni Fatih BALTACIOĞLU’ nun  geliştirdiği  “Kelime Öğretmeni” adlı proje Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından ödüle layık görüldü.

Konuyla ilgili Kaynarcahaber.com'a gönderilen basın açıklaması şöyle:

"Yabancı dil eğitiminde kullanılabilecek özgün bir öğretim yöntem ve tekniği olan bu proje için  Türkiye’nin ilk ve tek yabancı dil kelime bilgisi ölçme ve değerlendirme  sistemi tasarlandı ve hayata geçirildi.     

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla yürütülen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 3357 başvuru yapılmıştır. İlk olarak, değerlendiriciler tarafından elektronik ortamda,  proje raporları değerlendirilmiş, bunun sonucunda 189 çalışma saha ziyaretine kalmıştır. “Kelime Öğretmeni” adlı proje gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından Doğu Marmara bölgesi Öğretim Yöntem ve Teknikleri kategorisinde ödül almaya hak kazanmıştır. Öğretmenimizi ve okul yönetimini tebrik eder başarılarının devamını dileriz."

fatih baltacıoğlu kaynarca mesleki teknik lisesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X