Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
paykwik c99 shell
Advert

Bu kadarına pes! Pitbull köpekler bile sokaklarımızda

Sahipleri tarafından sokakta ağızlıklıksız gezdirilmeleri yasa ve yönetmelik gereği yasak olan pitbull cinsi köpeklerin dahi Kaynarca sokaklarında kontrolsüz gezmeleri ve bu duruma yetkililerin müdahale etmemesi sağduyu sahibi hemşehrilerimizi korkutuyor. Medyaya konu olan pitpull köpeklerin insanları öldürmesiyle ilgili haberler, 'İlla önlem alınması için birimizin başına bir şey mi gelmeli?" sorusuna neden oluyor.

Bu kadarına pes! Pitbull köpekler bile sokaklarımızda
Bu kadarına pes! Pitbull köpekler bile sokaklarımızda Admin
Bu içerik 3641 kez okundu.
Advert

KISIRLAŞTIRMAYINCA HIZLA ÇOĞALIYORLAR
Kaynarca ilçe merkezinde her geçen gün artan sokak köpeklerinin sayısı vatandaşların önde gelen sorunlarından biri oldu. Özellikle köpek korkusu olanların ve çocukların sokağa çıkmasını dahi engellemeye başlayan sokak köpekleri konusunda gerekli adımların atılmaması, kısırlaştırma çalışmalarının aksatılması sayının hızla artmasına neden oluyor. 
VATANDAŞIN DÜŞÜNCELERİ HİSLERE TERCÜMAN
Kaynarcahaber.com Whatshap hattından fotoğraf ve düşüncelerini paylaşan bir izleyicimizin yazdıkları çok sayıda Kaynarcalı'nın hislerine de tercüman olmaya aday: "Burası ilçe merkezi insanlar sokaklardan geçemiyor. Vurmayalım, öldürmeyelim ama barınak yapılması lazım. Kontrol edilmesi lazım. 
Tamam hayvanları sevelim, kimsenin canı yanmasın ama bakacaksan kontrollü bak, yavru yapınca sokağa atma. O da can taşıyor..."
TEHLİKELİ IRKLAR DA SOKAKLARIMIZDA
Öte yandan yönetmelik gereğince sokağa bırakılmaları yasak olan pitbull da dahil çeşitli tehlikeli ırk köpeklerin Kaynarca sokaklarında kontrolsüz gezmeleri bir çok insanı endişelendirmeye devam ediyor. - SEDAT BALTA - Kaynarcahaber.com

 

köpek kısırlaştırma kaynarca sakarya sorun pitbull tehlikeli köpek ırkları yetkililer belediye duyarsız
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X