Advert
Advert

Mobilya OSB'den sonra Mobilyacılar sanayi sitesi

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan verilen bilgiye göre kooperatif olarak Köytür tesislerinin bulunduğu arazinin 240 dönümü satın alındıktan sonra Mobilyacılar Sanayi Sitesi kurulması amaçlanıyor.

Mobilya OSB'den sonra Mobilyacılar sanayi sitesi
Mobilya OSB'den sonra Mobilyacılar sanayi sitesi Admin
Bu içerik 2943 kez okundu.
Advert

Yaklaşık bir yıl önce mobilyacılar küçük sanayi sitesi kurmak için en uygun arazilerin Kaynarca'da olduğu açıklaması yapan   S.S. Adapazarı Serdivan Mobilyacılar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Lütfü Sunman tek taraflı aldıkları kararı nihayet Kaynarcalılarla paylaştı. 
Kooperatif Başkanı Lütfü Sunman,  SATSO'da (Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası)  yapılan toplantıya Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan ve odaya kayıtlı mobilyacı, marangoz, PVC doğrama faaliyetinde bulunan esnafların bazıları katıldı. 
Kooperatif ilçemizde altyapı çalışmaları devam eden Doğu Marmara Mobilyacılar İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'ne bitişik 240 dönüm arazi satın alındıktan sonra üzerinde 500 metrekare büyüklüğünde 200 işyeri yapmayı planlıyor. 
Konuyla ilgili geniş bilgiye Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan ulaşılabileceği belirtildi. - SEDAT BALTA Kaynarcahaber.com

kadir yazgan mobilyacılar küçük sanayi sitesi lütfü sunman
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı