Advert

Hastane taşınalı bir ay oldu(!)

Onarım gördükten sonra taşınalı henüz bir ay olan Kaynarca Devlet Hastanesi'nde görme engelliler için yapılan sarı şeritler yerinden kalktı.

Hastane taşınalı bir ay oldu(!)
Hastane taşınalı bir ay oldu(!) Admin
Bu içerik 3774 kez okundu.
Advert

MİLLETİN PARASI ÇARÇUR EDİLİYOR
Binanın kesin kabulü yapılmadan aksaklıklar yaşanmasını eleştiren vatandaşlardan Hasan Demiray, "Devletin parası demek milletin parası demek. Devletin parası deniz yemeyen domuz demek bize yakışmaz. Daha yeni onarımdan çıkmış Kaynarca Devlet Hastanesi'ndeki görme engelli şeritleri ve kaldırım taşlarının yerinden kalkması kabul edilemez bir durumdur. İsminde devlet yazan hastaneye yakışmıyor. Bu hastanenin bu şartlarda kabul edilmesi yanlış" diye konuştu. 
YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET ETTİLER
Hastane acil servisine tedaviye gelen vatandaşlar da yetkilileri görevlerini yapmaya davet etti. 
Bir ay önce yaptığı açıklamada binanın kesin kabulünün henüz yapılmadığını hatırlatan Kaynarca Devlet Hastanesi Başhekimi Aysun Atakay, “İnşaattan kaynaklanan ufak tefek sıkıntılara karşın taşınacağız” demişti. 
EKSİKLERİYLE APAR TOPAR TAŞINILMIŞTI
Kaynarca Belediyesi eski hizmet binasında geçici olarak hizmet veren Kaynarca Devlet Hastanesi bakım onarım çalışmaları bitmiş teslim alınacakken 2 farklı zamanda yağan yağış ve rüzgar nedeniyle dış kaplamaları ve çatısı zarar görmüş, zemin katını ise su basmıştı. Hastane normal süresinden 11 ay sonra asansör, yangın güvenliği ve çatısındaki eksiklerine rağmen geçici kabul ile teslim alınmıştı. SEDAT BALTA - Kaynarcahaber.com

 

kaynarca devlet hastanesi hastahanesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Misafir     2017-10-21 Haber yapmakla olmuyor bu işler. Arayın Bakanlığı hesabını sorun. Hastane şu An hastane idaresinin yetkisinde değil. Bakanlığın kontrolünde.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X