Advert
Advert

Okulların güvenliği özel güvenlikçilere emanet

Kaynarca ilçe merkezindeki okullarda özel güvenlikçiler görev yapacak.

Okulların güvenliği özel güvenlikçilere emanet
Okulların güvenliği özel güvenlikçilere emanet Admin
Bu içerik 3400 kez okundu.
Advert

İşkur, Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle ilkokul, ortaokul ve liselerde istihdam edilen özel güvenlikçiler görevlerine başladı. 
Jan-Em Eğitim Kurumları 81'incı dönem özel güvenlik görevlisi mezunları ve öğretmenleri kurs kapanış kokteylinde konuşan Genel Müdür Mehmet Demir, Milli Eğitim Bakanlığı’nın okullarda özel güvenlik istihdam etmesi isabetli bir karar olduğunu vurgulayarak mezunlarının görevlerini en iyi şekilde yapacak donanım ve eğitimde olduğunu söyledi.
  Mehmet Demir gecede yaptığı konuşmada ülkede her geçen gün güvenliğin öneminin arttığını belirterek, “İşkur ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile okullarımızda özel güvenlik istihdam edilmesinin önü açıldı. Özel güvenlik görevlileri bu hafta başında okullarımızda görevlerine başladılar . Janem Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak mezunlarımızın gerek donanım gerekse eğitim bakımından okullarda en iyi güvenlik hizmetini vereceğine inanıyorum” diye konuştu. 
81'inci dönem temel eğitim grubunda 40 kişinin sınava girme hakkı kazandığını ifade eden Genel Müdür Demir, “Mezun kursiyerlerimize sınavda ve iş hayatlarında başarılar dilerim” dedi. 
Mehmet Demir ve eşi Hatice Demir Janem Özel Güvenlik Eğitim Kurumu'nun 13'üncü kuruluş  yıldönümü pastasını birlikte kestiler. 

janem özel güvenlik kursu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı