Advert
Advert

Aytekin Ertuğrul'un yeni kitabı: "Karanlıktan çıkış yolu vardır"

Yazarımız Op. Dr. Aytekin Ertuğrul’un yeni Kitabı “ Karanlıktan Çıkış Yolu Vardır. Siyasi Denemeler” 20 Kasımda “ TOGAN” yayınlarından piyasaya çıkıyor. Op. Dr. Aytekin Ertuğrul’a sorduğumuz sorular ve yazarın yanıtları şöyle:

Aytekin Ertuğrul'un yeni kitabı:
Aytekin Ertuğrul'un yeni kitabı: Admin
Bu içerik 2620 kez okundu.
Advert

 Sayın yazar bu kaçıncı kitabınız oldu.

 Bu kitap 18. Kitabımdır. 5 tanesi mesleki kitaplar 13 tanesi de siyasi kitaplarım.

 - Kitabınızın konusu nedir.

 Bu kitabımın konusu da diğer kitaplar gibidir. 14 Mayıs 1950 tarihinde başlayan Cumhuriyetimizi yıkma hareketlerinin en önemli iki uygulaması olan açık bütçeler ve laik eğitimden uzaklaşmaları konu almaktadır.

Özetle diyebiliriz ki eğitim bozulmuş para bozulmuş ve biz bu günlere gelmişiz. 14 Mayıs 1950 de 280 kuruş olan bir ABD doları bu gün (11 Kasım 2017) itibari ile 3.856.000 TL dir 280 kuruşu 3 TL kabul edelim ve bölelim.3856000:3=1.285.300. Be ne demektir. Bu şu demektir.14 Mayısta iktidara gelen demokrasi kahramanlarının ve destekçileri Haçlıların yaptıkları tek şey işte budur. Türk paramızı 1.285.300 defa ezmek. Bu gün ulaştığımız duraktaki acılarımızın şehitlerimizin kargaşalarımızın, bütçe açıklarımızın zamlarımızın sebebi işte budur. Çözüm TBMM nin DENK bütçe yapmasıdır.

- Kitabınızda bozulan eğitimle ilgili neler var?

Kur’an’ın baş emri “OKU” dur.Bu emirde okut emri de vardır. İnsan kendi dili dışında okuduğunu anlayamaz. O halde burada “OKU” emri beşikten mezara bilim “ OKU” emridir. Ne kadar okumalıyız? En az düşmanlarımız kadar

TBMM ne ve Türk milletine saygılarımı sunar başarılar dilerim.

atatürk karanlıktan çıkış yolu vardır aytekin ertuğrul yeni kitabı yazar operatör doktor yazarı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca yolunda helikopterli trafik denetimi
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı
Kaynarca İçin 28 Proje’yi Açıkladı