Advert
Advert

Kötü alışkanlıklarla mücadelede işbirliği

Çocuklarımızı ve gençlerimizi her türlü kötü alışkanlıklardan korumaya yönelik faaliyet gösteren Türkiye Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şubesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortak hareket etme kararı aldılar.

Kötü alışkanlıklarla mücadelede işbirliği
Kötü alışkanlıklarla mücadelede işbirliği Admin
Bu içerik 1904 kez okundu.
Advert

Sakarya İl genelinde ki okullarda Yeşilay gönüllüsü öğretmenler belirlenecek ve bu öğretmenlerin koordinesinde, tüm öğrencilerimize yönelik zararlı alışkanlıklar ve bağımlılıklarla mücadele konusunda eğitim, seminer ve organizasyonlar düzenlenecek. Yeşilay’ın bağımlıklarla mücadele alanına son yıllarda çocuklarımızı ve gençlerimizi olumsuz etkileyen internet ve teknoloji bağımlılığını da alması törene katılanlar tarafından takdirle ve övgüyle karşılandı.

yesilay-milli-egitim-isbirligi.JPG

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şubesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılacak işbirliğini kapsayan protokol düzenlenen törenle imzalandı.

yesilay-milli-egitim-isbirligi-004.JPG

Ofis Sanat Merkezi’nde yapılan programa; Vali Yardımcısı Abdül Rauf Ulusoy, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır ile Yeşilay Gönüllüsü çok sayıda davetli katıldı. İşbirliği protokolü hayırlı olması dileğiyle Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE ve Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır tarafından imzalandı.

yesilay-milli-egitim-isbirligi-001.JPG

İmza töreni öncesinde toplumda felakete neden olan bağımlılıkları, engelleme konusunda eğitim çalışmaları yürüten formatörler; Mustafa Gönan, Cüneyd Kahyaoğlu, Fikri Keleşoglu, Hatice Serdar ve Mehmet Atasayar’a teşekkür plaketleri verildi.

yesilay-milli-egitim-isbirligi-002.JPG

Yeşilay Eğitim Seferberliği Projesi (YESEP) kapsamında düzenlenen programda Yeşilay’ın amacı ve çalışmaları hakkında bilgiler sunulurken, işbirliği protokolü imza töreni programında davetliler İtalyan Ressam Valerio Bispuri’nun objektifinden ödül kazanmış madde bağımlılığının esir aldığı hayatları anlatan fotoğraf galerisini gezdiler.

yesilay-milli-egitim-isbirligi-003.JPG

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X