Advert
Advert

Bu sistemle Kaynarca artık daha güvenli

Kaynarca ilçe merkezine Emniyet Genel Müdürlüğü, ASELSAN işbirliği ile kısa adı KGYS olan Kent Güvenlik Yönetim Sistemi kuruluyor.

Bu sistemle Kaynarca artık daha güvenli
Bu sistemle Kaynarca artık daha güvenli Admin
Bu içerik 4177 kez okundu.
Advert

Edinilen bilgiye göre ilçe giriş ve çıkışları ile kent merkezine 9 noktaya kamera sistemlerinin montajı yapıldı. Çalışmaların devam ettiği ve kamera sayısının artırılabileceği belirtildi. 
İlçe merkezinde önemli noktalara koyulacak kameralarla alınan görüntüler İlçe Emniyet Amirliği'ndeki izleme odasından takip edilecek. Kaynarca'da en çok suç işlenen bölgelerin KGYS ile izlenmesiyle suçların azaltılması ve şüphelilerin yakalanması amaçlanıyor. Çalışmaların kısa zamanda tamamlanması bekleniyor.  
Meydana gelen olayların aydınlatılması, suç ve suçlularla daha etkin mücadele edilebilmesi, trafik düzenlemesinde teknolojik imkanların kullanılabilmesi amacıyla mevzuata uygun olarak elde edilen görüntü, ses ve konum verilerinin PolNet uygulamaları ile desteklenerek işlenmesi ve kullanıcıların otomatik olarak uyarılmasını sağlayan KGYS Projesi kapsamında yeteri kadar kameranın kurulumu yapılacak. -  SEDAT BALTA

kaynarca mobese kgys kent güvenliği yönetimi sistemi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X