Advert
Advert

Gürkan Canol CHP İstanbul Yönetimine seçildi

Hemşehrimiz Gürkan Canol Cumhuriyet Halk Partisi 36. olağan İstanbul il kongresi'nde Yönetim Kurulu Üyeliği'ne seçildi.

Gürkan Canol CHP İstanbul Yönetimine seçildi
Gürkan Canol CHP İstanbul Yönetimine seçildi Admin
Bu içerik 7709 kez okundu.
Advert

Mevcut İl Başkanı Cemal Canpolat ile Canan Kaftancıoğlu’nun yarıştığı kongreden Canan Kaftancıoğlu 325 oy alarak galip çıktı. Cemal Canpolat’ın listesi ise 318 oy aldı. Kongrede CHP Kaynarca eski ilçe Başkanılığı ve CHP Sakarya ikinci sıra milletvekili adaylığı görevlerinde de bulunan hemşerimiz Gürkan Canol İl Yönetim Kurulu Üyesi oldu. 
Gürkan CANOL    
 1958 yılında Sakarya Kaynarca’ da doğdu. İlk ve Orta okulu Sakarya ili Kaynarca ilçesinde, Liseyi Adapazarı Ticaret Lisesinde okudu. Yüksek okula 1974 yılında İstanbul Siyasal Bilimler Fakültesinde başladı. 1979 yılında aynı fakültenin Kamu Yönetimi bölümünden iyi derece ile mezun oldu. Evli ve iki çocuk babasıdır. Kızı Hukuk Fakültesi mezunu olup serbest Avukat olarak çalışmakta, oğlu ise Özyeğin Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde eğitim görmektedir.
 1983 yılında Maliye Bakanlığında Vergi Müfettişi olarak kamu görevine başladı. Vergi Müfettişleri bürosunda Vergi Denetimi, teftiş ve tahkikat elemanı olarak görev yaptı. 1996 yılında Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişliği görevinden ayrıldı.
 1997 yılında Yeminli Mali Müşavir oldu. Gürkan Canol Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’ nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak Ulusal ve Uluslar arası firmalara Yeminli Mali Müşavirlik, Tasdik, Denetim ve Danışmanlık hizmeti vermekte olup İstanbul Yeminli Mali Müşavirler odası üyesi olan Gürkan CANOL Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Kurumu tarafından verilen Bağımsız denetçi unvanına da sahiptir.  
Gürkan Canol Kaynarca İlçe Başkanlığı, Sakarya ikinci sıra milletvekili adaylığı görevlerinde bulundu. 

 

Gürkan canol chp CHP istanbul il yönetiminde
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X