Advert
Advert

Kaynarca İYİ Parti görev dağılımı yaptı

İYi Parti Kaynarca İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Aytekin Karlıdağ başkanlığında yaptıkları toplantıda görev dağılımı yaptı. Toplantıda Kongre tarihi de belirlendi.

Kaynarca İYİ Parti görev dağılımı yaptı
Kaynarca İYİ Parti görev dağılımı yaptı Admin
Bu içerik 8048 kez okundu.
Advert

ÜYE KAYIT ÇALIŞMALARINI BAŞLATTIK
Kaynarca İYİ Parti Kurucu ilçe Başkanı Aytekin Karlıdağ toplantıdan önce yaptığı açıklamada kuruluş çalışmaları hakkında bilgi verdi. Karlıdağ, "Görevi aldıktan sonra parti yönetim kurulumuzu hızlı bir şekilde hazırladık ve gerekli yerlere ulaştırdık. Nihayetinde yönetim kurulumuz onaylandı ve çalışmalarımız başladı. Şimdi önümüzde ilçe kongremiz var ona hazırlanıyoruz, üye kayıtlarımız başladı" dedi.  
İLÇE KONGRE TARİHİ BELİRLENDİ
11 Şubat 2018 günü İYİ Parti Kaynarca İlçe Kongresini yapmak için karar aldıklarını ifade eden Aytekin Karlıdağ, "Hızlı bir şekilde üyeliklerimizi tamamlayıp kongremizi yapacağız. Önümüzdeki ilk seçime hazır bir şekilde partimizi şekillendireceğiz. İnanıyorum ki, İYİ parti Kaynarca'da da hak ettiği yerde olacak. 
Öncelikle bana bu görevi layık gören sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiye, sonra bana güvenen İl Başkanımız sayın Hüsamettin Atasever'e teşekkür ederim. Ayrıca yönetim kurulunda yer alan arkadaşlara da cesaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Allah'ın izniyle İYi parti de ülkemize ve Kaynarca'mıza hizmet etme ve partimizi iktidara taşıma yolunda bir katkımız olur. Türkiye iyi olacak bunun inancındayız" diye konuştu. 
İLÇE BAŞKAN YARDIMCILARI
İYİ Parti Divan Kurulu Üyeleri ve aldıkları görevler şöyle belirlendi:
ilçe Başkanı Aytekin Karlıdağ, İlçe Sekreteri Hİdayet Tekin Yazıcı, İlçe Muhasibi Sadettin Solmaz, Teşkilatlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Bahadır, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Adem Birsen, İş Dünyasından ve Sanayiden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Beyiç Çavdar, Mahalli İdarelerden, Sivil Toplum Örgütlerinden, Bürokratik ve Sektörel İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Sinan Şentürk, Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Erdoğan Özmen, Hukuk İşlerinden, Kadın, Aile ve Sosyal Politikalardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Emel Sertöz, Siyasi İşlerden ve Eğitim Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Tuğba Aslanalp, Halkla İlişkiler, Medya ve Propagandadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Başkan Yardımcı Hakan Karlıdağ, AR-GE, İletişim ve Teknolojiden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Sağır, Spor, Kültür ve Sanat Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Altay.
İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
İlçe Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluşuyor: Mustafa Bahadır, Hidayet Tekin Yazıcı, Ersin Aslanalp, Sadettin Solmaz, Fevzi Altıntaş, Emel Sertöz, Tuğba Aslanalp, Ayla Karadağ, Aysun Aydoğdu, Sinan Şentürk, Erdoğan Özmen, Ahmet Altay, Tahsin Burak, Mehmet Çobanoğlu, Adem Birsen, Mustafa Sağır, Hakan Karlıdağ, Yücel Aydın, Beyiç Çavdar, Mahmut Bahadır, Erol Boğaz, İlker Çargun, Şafak Altıntaş, Nurgul Kulaç, Nurdan Bahadır, Reşat Akay, Tacettin Ölmez, Rahmi Burak Yazıcı, Mutlu Karlıdağ, Sezgin Boncuk, Nurcan Korkmaz, Nagihan Yelman, Meral Karlıdağ, Cafer İçöz, Soner Orak, Suat Cebesoy, Necati Karadağ.  - SEDAT BALTA

iyi parti aytekin karlıdağ yönetim kurulu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X