Advert
Advert

Turnalı başarıya doymuyor!

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu okul sporları Yıldızlar 2'inci Küme Masa Tenisi Müsabakalarında Kaynarca Turnalı Hacı Osman Akgün Ortaokulu hem kızlarda hem erkeklerde Sakarya 2'incisi oldu.

Turnalı  başarıya doymuyor!
Turnalı  başarıya doymuyor! Admin
Bu içerik 3060 kez okundu.
Advert

2017 - 2018 Sakarya Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Erkekler 2'liği kupası alma başarı gösteren takım şu isimlerden oluşuyor: Murat Celep, Eren İskender, Musab Baldan, İsmail Hamzaoğlu, Fatih Yanbul.
Yıldız Kızlarda 2'incilik kupası alan takım şu isimlerden oluşuyor: Sümeyye Köse, İrem Pistil, Sema Yaren Haliloğlu.
DÜZENLİ ANRENMANLARIN SIKI ÇALIŞMANIN SONUCU
İki gün süren turnuvayı değerlendiren Beden Eğitim ve Spor Öğretmeni Sema Şahin, "Bir çok okulun katıldığı müsabakada iki gün boyunca mücadele eden, ter akıtan değerli öğrencilerim hep en iyisini hak ediyor. 
İki gün boyunca ellerinden geleni yaptılar, bu sonuca düzenli antrenmanlar, sıkı çalışma, disiplin sonucunda ulaştılar. Özel okullara, merkezdeki daha gelişmiş imkanlara sahip okulların öğrencileriyle başabaş yarışmaları da başarılarını taçlandırıyor. 
Çocukların diğer yarışmacılarla kaynaşmaları, yeni arkadaşlar edinmesi, ufuklarının, vizyonların açılması bir anlamda sosyalleşmeleri de beni bir o kadar mutlu etti. Sonuç olarak o yüzlerindeki gülücükler her şeye değdi. 
Bizi bu süreçte maddi manevi destekleyen okul yöneticilerime, öğretmen arkadaşlarıma, velilerime, öğrencilerime çok teşekkür ederim." - SEDAT BALTA

sema şahin turnalı hacı osman akgün ortaokulu beden spor öğretmeni tenis şampiyonu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X