Advert
Advert

Türkiye finallerine katılacaklar!

38 Okulla yarıştılar...

Türkiye finallerine katılacaklar!
Türkiye finallerine katılacaklar! Admin
Bu içerik 2751 kez okundu.
Advert

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu 38 okulun katıldığı okul sporları Yıldızlar 1'inci Küme Masa Tenisi Müsabakalarında Sakarya 2'inci olma başarısı gösteren Kaynarca Karaçalı Esenbel Ortaokulu erkek takımı Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Okulun kız takımı da Sakarya 3'üncüsü olmayı başardı.
Tenisteki başarılarına yenisini ekleyen Karaçalı Esenbel Ortaokulu kız takımı Naziker Sarvan, Elmas Sarvan, Hacer Birsen; erkek takımı Oğuzhan Yılmaz, Aydın Uslu, Koray Yavaş isimli oyunculardan oluşuyor. 
Turnuvayı değerlendiren okulun Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Hikmet Yıldız, "Bu büyük başarılarından dolayı öğrencilerimi kutluyorum. İlimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum" dedi. 
Okul Müdürü Kamil Önder de, "Katıldıkları her turnuvadan dereceyle dönen öğrencilerimi ve öğretmenimiz Hikmet Yıldız'ı içtenlikle tebrik ediyorum. Okulumuza, Karaçalı'ya, Kaynarca'ya ve ailelerine her defasında haklı bir gurur yaşatıyorlar. Erkek tenis takımımıza Türkiye finallerinde başarılar diliyorum" diye konuştu. - SEDAT BALTA 

karaçalı esenbel okulu tenis başarı türkiye finalleri hikmet yıldız kamil önder
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X