Reklamı Geç
Advert

Hayvan hakları savunucuları Belediye'yi ziyaret etti

Hayvan hakları savunucusu Ayten Kömürcü ve Sakarya Üniversitesi Kaynarca Seyfettin Selim Meslek Yüksek Okulu'nun bir grup öğrenci sahipsiz sokak hayvanlarının durumunu görüşmek üzere Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ve Zabıta Müdürü Sezgin Tutar'ı ziyaret etti.

Hayvan hakları savunucuları Belediye'yi ziyaret etti
Hayvan hakları savunucuları Belediye'yi ziyaret etti Admin
Bu içerik 1447 kez okundu.
Advert

Ziyarette hayvan hakları savunucuları ve Kaynarca Belediyesi'nin birlikte çalışarak sokak köpeklerinin durumunu iyileştirme konusunda görüşüldü. 
Hayvan hakları savunucusu Ayten Öztürk, sokak köpeklerinin uyuz başta olmak üzere çeşitli hastalıklara karşı tedavi edilmesini, açlık çektikleri için köylerde tavuklara saldıran köpeklere düzenli yiyecek sağlanması konularında çalışma başlatılmasını istedi. 
Belediye Başkanı Zeynur Özel ise Kırktepe Köyü'nde bir köpek barınağı kurmak için çalıştıklarını belirterek, "Barınağın projesi Ankara'ya gönderildi. Barınak sayesinde köpekler daha iyi şartlarda bakılacak, tedavileri yapılacak. Gençlerin de destek vermesiyle daha çabuk sonuç alınacaktır" diye konuştu. 
Ayten Öztürk ve üniversiteli gençler Belediye Başkanı Zeynur Özel ve Zabıta Müdürü Sezgin Tutar'a duyarlılık gösterdikleri için teşekkür ettiler. / SEDAT BALTA

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X