Reklamı Geç
Advert

CHP il Başkanı Erdoğan Isır Kaynarca köylerindeydi

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, ilçe Başkanı Başkanı Ersan Ceylan, il ve ilçe yöneticileri Kaynarca’nın Kalburcu, Akbaşlı, Eğrioğlu köylerini ziyaret etti. Isır Kaynarca'nın çeşitli sorunları hakkında açıklama yaptı.

CHP il Başkanı Erdoğan Isır Kaynarca köylerindeydi
CHP il Başkanı Erdoğan Isır Kaynarca köylerindeydi Admin
Bu içerik 2560 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, "ilçelerimizde yurttaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Yerel yönetim seçimlerine kadar Sakarya İlimizde ki tüm köylerimizin ve Mahallelerimizin ziyaretlerini bitirmiş olacağız. Yurttaşlarımızla buluşmak konuşmak ve Yerel Yönetim seçimlerinde sorunlara çare üretmek istiyoruz. Köylerimiz mahalle statüsüne geçti. Birçok köyümüz bundan mağdur oldu. Köylerimiz Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında tekrar köy statüsüne kavuşacaklardır" dedi.
Isır'ın konuşmasından bir bölüm şöyle: "Köylerimizde tüzel kişiliğe ait birçok arazi satıldı. Fakat buradan elde edilen gelirler Köylerimize yatırım olarak gelmedi. Bu akşamda gördük muhtarlarımız yollarının sorunlarını Belediye Başkanına ilettiklerini yapılacak sözü aldıklarını fakat hâlihazırda bir çalışmanın olmadığını dile getirdiler. Gittiğimiz her yerde çiftçimizin mağdur edildiğini ve sorunları ile ilgilenilmediğini görüyoruz. Ülkemizde Hayvancılık ve Tarımın bitmesini istemiyoruz. Yetkililerin köylerimizde ürün ve hayvan bazında çalışma yapmasını istiyoruz.
Sakarya İlinde ki OSB çılgınlığına Kaynarca’nın dur denmesiyle başlandığını dile getirirken, umut ediyorum ki diğer İlçelerimizde de aynı yönde gelişmeler olur."
Kaynarca İlçe Başkanı Ersan Ceylan da "İl Başkanımız yoğun çalışma temposunda Kaynarca İlçemize önem verdiğini her fırsatta dile getiriyor. Bizlerde Yerel Yönetim seçimlerinde başarılı olacağımıza inanıyoruz" dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X