Reklamı Geç
Advert

Belediye başkanlarından Kilis esnafına destek

Aralarında Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel'in de bulunduğu Sakarya belediye başkanları Kilis esnafına destek amacıyla alışveriş yaptı.

Belediye başkanlarından Kilis esnafına destek
Belediye başkanlarından Kilis esnafına destek Admin
Bu içerik 1632 kez okundu.
Advert

Sınır bölgesinde görev yapan Mehmetçiğe destek için Kilis'e gelen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ve beraberindeki heyet, esnafı ziyaret ederek alışveriş yaptı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki ToçoğluAfyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban,Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur ÖzelFerizli Belediye Başkanı Ahmet SoğukAkyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç,Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Erenler Belediye Başkanı Cavit ÖztürkBolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman DişliSerdivan Belediye Başkan Yardımcısı Selvet Karaoğlu ve Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara'nın ev sahipliğinde esnafı ziyaret etti.

 

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın talimatıyla belediye başkanlarının Kilis'e geldiğini ifade ederek, "Belediye başkanlarımız hem Zeytin Dalı Harekatına destek, askerlere moral ve motivasyon vermek, hemde Kilisli esnaflara katkıda bulunmak amacıyla buraya geldiler. Kilis halkı adına kendilerine teşekkür ediyorum. Esnafımızdan karınca kararınca alışveriş yapıyorlar. 81 ilin Kilis olduğunu, 81 milyonun Kilis'te olduğunu göstermek için buradalar" dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN) olarak Kilis'e geldiklerini ifade ederek, "Belediye Başkanı Hasan Kara ile birlikte esnafları dolaşıyoruz. Karınca kararınca alışveriş yaparak, bir nebze buradaki esnafımıza katkı sağlıyoruz" diye konuştu.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise "Cumhurbaşkanımızın ve genel merkezimizin tavsiyesi, Kilis Belediye Başkanımızın daveti üzerine buradayız. Amacımız Kilis halkının, esnafımızın yanında olmak, onlarla bir arada bulunmak, onlarla bir günü geçirmek, bunu yaparken de esnafımızdan çeşitli alışverişler yapıyoruz" şeklinde konuştu.

Kilis esnafını ziyaret eden belediye başkanları, bol bol alışveriş yapmayı ihmal etmedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X