Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Muharrem İnce'yi okula almama talimatı verdiler, kabullenemedim!

Antidemokratik şekildi görevden alınan hemşehrimiz Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Alaattin Duran, "Sayın Muharrem İnce'yi okula almamam gerektiği konusunda talimat verdiler. Ancak ben bunu kabullenemedim. Dünkü olay ipimizi çekti" dedi.

Muharrem İnce'yi okula almama talimatı verdiler, kabullenemedim!
Muharrem İnce'yi okula almama talimatı verdiler, kabullenemedim! Admin
Bu içerik 3946 kez okundu.
Advert

Görevden alınan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Alaattin Duran ve yardımcıları dün fakültenin bahçesinde toplanarak öğrencilere ve çalışma arkadaşlarına veda etti. 
Dekan Duran, "Sayın Muharrem İnce'yi okula almamam gerektiği konusunda talimat verdiler. Ancak ben bunu kabullenemedim. Dünkü olay ipimizi çekti" dedi. 
Alaattin Duran, üniversite bahçesinde öğrencilere ve öğretim üyelerinden hatay escort helallik isteyen ve süreci anlatan bir konuşma yaptı. Duran,  "24 Nisan'dan itibaren bir bölünmeme mücadelesi içindeyiz. Siz bu süreçte harikalar yarattınız.Ben dün aslında istifa etmiştim. Fakat sonradan istifamı geri aldım. Kabullenemeyeceğim bir şey var. Bir milletvekilinin, bir cumhurbaşkanı adayının Cerrahpaşa'ya girmesini önlememizi bana söylediklerinde, bunu kendime anlatamadım. Burası her türlü insanın girip çıktığı, benden rendavu aldığı bir yer. Ben onların söyledikleri gibi bir şey olamayacağını ve normal sürecin devam edeceğini, bu görüşmenin gerçekleşeceğini söyledim. 
Dün Muharrem İnce ile gayet makul, gayet güzel bir sohbet yaptık. Ondan sonra da dışarıda çok uzun değil gayet kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Akşam rektör beni aradı. Önce övdü. Şöyle başarılısın şöyle güzel şeyler yaptınız diye Sonra da YÖK Başkanı sizin görevden ayrılmanızı istiyor dedi" diye konuştu. 
Konuşmadan sonra Alaattin Duran ve dekan yardımcıları öğrencilerin oluşturduğu kortejin ön safında yer alarak okulun içinde "Rektör İstifa" sloganları atarak yürüyüş düzenledi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birlikte başaracağız / Mustafa Başarı ile ropörtaj
Birlikte başaracağız / Mustafa Başarı ile ropörtaj
Cebek Arifağa arası köylerde yol kenarı kamulaştırılacak
Cebek Arifağa arası köylerde yol kenarı kamulaştırılacak